"Металіст 1925" вийшов із відпустки

Добавлено: 20 Дек 2018 в 16:22
"Металіст 1925" вийшов із відпустки

 Сьогодні наша команда після місячної перерви вперше зібралась разом та провела тренування. Грудневий збір, як ми і повідомляли раніше, буде в більшій мірі ознайомчим. На перше заняття в рамках підготовки до другої частини сезону команда зібралась не у повному складі, адже декілька виконавців, які проживають в інших містах, готуються вдома за індивідуальним планом, спеціально розробленим тренерським штабом.

Перше заняття вийшло досить жвавим, неозброєним оком було помітно, наскільки хлопці скучили за футболом. Незважаючи на морозну погоду, працювали футболісти близько години, встигнувши як слід розім'ятися та провести міні-двосторінку. Тренерський штаб їхніми діями залишився задоволений, відзначивши, що кожен футболіст цю годину провів із бажанням та жагою до гри.

Разом із командою сьогодні займалися і три нових футболіста. Це захисник "Металіста Юніор" Кирило Шкиря, екс-захисник "Волині" Владислав Кравченко (його офіційне представлення відбудеться найближчими днями) та Владислав Краєв, який спробує "знайти себе" у нашій команді вдруге.

Перше тренування після відпустки викликало зацікавленість і серед представників засобів масової інформації. Так, сьогодні біля тренувального поля ДЮФСШ "М1925" були присутні знімальні групи телеканалів "Футбол" і "UA: Харків".

Нагадаємо, що офіційна частина навчально-тренувальних зборів розпочнеться у середині січня.img

img

Теги: генерация слов..
Просмотров: 613 Комментарии: 4
р Понравилась новость? Да Нет


ABSAZ +1   
Хорошо, что Влад вернулся. Надеюсь, что найдет свое место.
akademik +1   
За Влада приємно чути.
фаншан +1   
Удачи всем игрокам, тренерскому составу и нам, болельщикам. Будем смотреть на потенциальных новичков и верить в то, что сможем выйти в УПЛ. Вперед Металлист 1925 metall
ingwarr
"Регбі" мені сподобалось,прикольноmetall

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog