Гвардіола: Життя важке, і футбол важкий...

Гвардіола: Життя важке, і футбол важкий...

Добавлено:11 февраля 2024, 07:43
Гвардіола: Життя важке, і футбол важкий...
Гвардіола: Життя важке, і футбол важкий...

 Менеджер "Манчестер Сіті" Пеп Гвардіола у післяматчевих коментарях проаналізував гру команди проти "Евертона". Поєдинок завершився на користь "містян" завдяки голам Голанда у другому таймі (2:0).

Це фізична команда, хитрий суперник і неймовірно організований. У першому таймі наша мова тіла була не дуже хорошою. Ви не можете грати в хороший футбол, якщо ви не налаштовані позитивно. Ти робиш все можливе, коли ти позитивно налаштований, коли ти починаєш скаржитися і сумувати, це не спрацьовує.

Ми поговорили в перерві, і я сказав їм: "Що ви очікуєте, що приїдете сюди і виграєте 5:0? Та годі вам. Життя важке, і футбол важкий".

У другому таймі ми додали і атакували там, де це було потрібно. Команда ніколи не падала духом. Ми були стабільні, і задня четвірка рухається дуже добре разом, і ми зробили крок вперед у цьому сенсі. Гравці, які вийшли з лави запасних, зіграли чудово.

Голанд? Я не можу собі уявити, що він два місяці не рухався і не пересував своє величезне тіло. Але він повернувся. Я думаю, що він допоможе. Я сказав йому бути позитивно налаштованим, і ситуації прийдуть. Перший гол трохи недбалий, але фініш неймовірний. І фініш другого також був неймовірним. Для нас дуже важливо, що Ерлінг з нами.

Він повинен бути завжди позитивно налаштований. Не тому, що ми не хочемо постійно створювати шанси. Іноді відкриваються хороші можливості, а ми не можемо їх використати.

"Манчестер Сіті" перебуває на 2-му місці АПЛ, відстаючи від "Ліверпуля" на 2 очки. Щоправда, команда Гвардіоли має гру в запасі.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 169       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?




  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?