Український тренер очолив новий болгарський клуб

Український тренер очолив новий болгарський клуб

Добавлено:09 февраля 2024, 14:00 (фаншан)
Український тренер очолив новий болгарський клуб
Український тренер очолив новий болгарський клуб

 Український тренер Олександр Бабич, відомий по роботі в одеському "Чорноморці", "Маріуполі" та криворізькому "Кривбасі", вчора очолив болгарський "Пірін".

Цей клуб став для 44-річного фахівця другим закордонним у професіональній кар’єрі. Як вже повідомлялося, до "Піріна" він працював тренером-консультантом в аматорській "Фратрії". Новоспечений керманич клубу першого дивізіону Болгарії з однойменного міста дав інтерв’ю.

- Контракт з "Піріном" уклав на півтора року. Першочергове завдання перед командою є таким - уникнути "вильоту" та закріпитись у першій лізі. У клуба до цього були фінансові проблеми, проте зараз ми спілкувались з генеральним директором клубу та мером міста, і перспективи у "Піріна" є обнадійливими – з нового сезону підписані контракти з новими інвесторами. Тож майбутнє клубу виглядає світлим.

- Скільки часу минуло від пропозиції очолити команду до підписання контракту?

- Небагато. Це були найшвидші переговори. Річ у тому, що у мене була домовленість з президентом мого попереднього клубу, "Фратрії", що у випадку, якщо мені надійде конструктивна пропозиція, то ми готові будемо потиснути один одному руки і розлучитися друзями.

- Як формувались ваші враження про нову команду?

За тиждень чи трішки більше я встиг побачити два контрольних матчі за участі "Піріна", а сьогодні познайомився з командою наживо, провівши з нею перше тренування. Під час заняття побачив гарні емоції підопічних, що вселяє надію та позитив. Я переконаний, що зараз команда знаходиться не на тому місці, на якому повинна бути. Проте враховуючи проблемні фінансові складові, які були у попередніх тренера та керівництва клубу, то вважаю, що ситуація вирішна.

- Хто входить до вашого тренерського штабу?

- Моїми помічниками є двоє співвітчизників – Артем Філімонов, який виконує функції тренера-аналітика, та Олександр Лавренцов, котрий відповідає за роботу з воротарями.

- Чи маєте намір використовувати у "Піріні" українських футболістів?

- Зараз в команді є воротар Максим Ковальов, який грав в Україні за херсонський "Кристал". Ще двоє футболістів, які донедавна захищали кольори "Піріна", пішли. Це атакувальні гравці Дмитро Семенів та Данило Кондраков. На даному етапі знайомимось з футболістами у тренувальному процесі. Гадаю, якщо хтось з українців матиме бажання та змогу виїхати до Болгарії, то звичайно ж, такі варіанти розглядатимемо.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 325       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?