Шаран: «В ЛНЗ зарплати в 4 рази більше, ніж в Минаї»

Шаран: "В ЛНЗ зарплати в 4 рази більше, ніж в Минаї"

Добавлено:07 февраля 2023, 13:40
Шаран:
Шаран: "В ЛНЗ зарплати в 4 рази більше, ніж в Минаї"

 Колишній головний тренер «Минаю» Володимир Шаран розповів про різницю в фінансових можливостях між черкаським ЛНЗ та командою з Закарпаття.

Кого ви хотіли запросити?

– Зараз вже немає сенсу про це говорити. Футболісти переходять в ЛНЗ, тому що там зарплати в чотири рази більше, ніж в «Минаї». Ми не могли конкурувати з новачками УПЛ у фінансовому плані і відштовхувались від нашого бюджету.

Якщо «Минай» буде робити ставку на молодь, то чи зможе зберегти прописку в УПЛ? Як команда буде комплектуватися взимку?

– Це вже питання не до мене, а до головного тренера Желько Любеновича, спортивного директора Сергія Білана й Артема Письменного, який завідує фінансами.

Ви бачили молодь «Миная» на власні очі. Що можете сказати про них?

– Там дійсно є хороші молоді гравці, три-чотири хлопці. Ольховий і Кемкін – хороші воротарі. Можна відзначити Данила Голуба, якому я давав не так багато часу грати, бо в мене були сумніви, але він перспективний футболіст. Кораблін, який прийшов з «Кривбаса», – хороший гравець. Ще можу назвати нападника Гунічева. Демиденко багато працює, але поки що йому зарано грати в основному складі. Ось і вся молодь «Минаю».

Всі інші грають в U-19 у Львові. Можна сказати, це ФК «Львів», який грає під егідою «Минаю». Їхні виступи я не бачив. Віталій та Юрій Михайліви до нас приїжджали, вони перспективні гравці, але ж не будуть кожен раз так їздити, тому що команда базується у Львові.

Чи правда, що коли ви працювали в «Минаї», у команді був поганий мікроклімат?

– Абсолютна неправда, і футболісти можуть це підтвердити. У нас зі всіма гравцями були дуже хороші стосунки. Коли я прощався з «Минаєм», то приїхала вся команда. Я був приємно здивований. Ми сіли, поговорили, було здорово. Я такого не очікував. Навіть зараз футболісти мені телефонують.

Раніше Володимир Шаран розповів, що його кандидатуру розглядає «Зоря».
Теги: генерация слов..
Просмотров: 261       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?