Федецький висловився про можливе обрання Шевченка президентом УАФ

Федецький висловився про можливе обрання Шевченка президентом УАФ

Добавлено:06 февраля 2023, 16:33
Федецький висловився про можливе обрання Шевченка президентом УАФ
Федецький висловився про можливе обрання Шевченка президентом УАФ

 38-річний український екс-футболіст Артем Федецький поділився думками про можливе обрання легенди України Андрія Шевченка на пост президента УАФ:

«Зрозуміло, що Шевченко – це авторитетна людина. Він зарекомендував себе насамперед як футболіст, як один із найзірковіших сучасностей, не лише в Україні. А чи спробує серйозно змінити весь цей механізм… Якщо він заходить, то він повинен заходити зі своєю командою. Абсолютно новою та амбітною командою. З тими людьми, в яких він впевнений, що працюватимуть на благо українського футболу. Про щось інше не може бути й мови.

Є певний термін. Команда відпрацювала – і що вона виконала, а що ні. Повинен здійснюватись аудит результату роботи. Тому, думаю, потрібен час, не так просто. А чи зможе чи ні – напевно, якщо призначать, бо ще будуть вибори, Шевченко озвучить свої цілі. Якщо змінить ту вертикаль, яка, як на мене, неправильно працює навіть під час війни. Розуміємо, що насамперед це допомога нашим військовим. Але хлопці воюють, боронячи нас. Вони мають бачити результат якоїсь роботи, що країна не зупинилася, далі рухається, розвивається.

Найголовніше – це команда Шевченка. Наскільки я знаю, є люди, які готові допомагати йому. Це те, що я знаю, але вибачте, не можу поділитися прізвищами», – заявив Федецький.

Раніше Sport.ua повідомляв, що до 23 грудня постійні члени УАФ мають висунути свого кандидата на пост президента УАФ, а також делегатів, які візьмуть участь у позачерговому Конгресі.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 313       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?