Колишній воротар Динамо: «Чеферін повинен піти у відставку»

Колишній воротар Динамо: "Чеферін повинен піти у відставку"

Добавлено:21 декабря 2023, 20:35
Колишній воротар Динамо:
Колишній воротар Динамо: "Чеферін повинен піти у відставку"

 Ексворотар «Динамо» Святослав Сирота закликав президента УЄФА Александера Чеферіна піти у відставку після непризначеного пенальті в матчі відбору до Євро-2024 Україна – Італія (0:0)

«Як сказав класик: «Браво, Федерація. Браво, Чеферін». Витягли за вуха Італію. Якщо є у людини совість, а її, напевно, в нього немає, Чеферін має піти у відставку.

Президент Федерації футболу Іспанії Рубіалес пішов у відставку після скандалу через поцілунок футболістки на ЧС-2023.

Чеферін прямим текстом сказав, що Україна не повинна виграти. Його вказівка була виконана арбітром, який наприкінці матчу не поставив стовідсотковий пенальті. Чеферін має піти у відставку.

Ребров вигадав чудову тактику, яку майже реалізував. Як в коментарі зазначив Сергей Дірявка, італійці не витримають увесь матч в такому шаленому темпі. Так і відбулося. Ставка Реброва на штурм в останні 20 хвилин повинна була зіграти. Але майже пряма вказівка Чеферіна зіграла свою роль. А хлопці – молодці. Вони зробили навіть більше, ніж від них очікували. Дякую всім за чудову гру.

Пропоную не залишати це поза увагою. Чеферін – рідкісний п******. Спочатку він намагався повернути руzzню в змагання, потім повернув арбітрів, зараз дав неприховану вказівку зробити так, щоб Україна не перемогла.

Інші країни мають підтримати нас. Безумовно, і раніше арбітри вбивали різні команди. Інколи помилялися не свідомо, іноді – явно з метою. Але ніколи, ніколи президент УЄФА не висловлювався публічно щодо переваги або необхідності якихось дій стосовно кінцевого результату матчу. Таке в футболі відбувається вперше за всю його історію», – написав Сирота у фейсбуці.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 314       Комментарии: 2
понравилось
Все комментарии
Оцените?

Дуже гарно сказано. Треба, щоб обов'язково виконали.

Як сказав класик: «Браво, Федерація. Браво, Чеферін».
І добавити нічого.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?