Володимир Носов: «На цей сезон основне завдання – піднятися в турнірній таблиці»

Володимир Носов: "На цей сезон основне завдання – піднятися в турнірній таблиці"

Добавлено:29 ноября 2023, 12:12
Володимир Носов:
Володимир Носов: "На цей сезон основне завдання – піднятися в турнірній таблиці"

 Інвестор харківського Металіста 1925, засновник та СЕО криптобіржі WhiteBIT Володимир Носов в ексклюзивному інтерв’ю XSPORT.ua розповів про свій спортивний бекграунд, порівняв спорт та бізнес, а також розповів про плани харківського клубу на майбутнє.

Володимире, Ви любили футбол з дитинства?

Так, моя любов до футболу якраз із дитинства. Самі розумієте, особливих розваг у 90-ті не було, тому моє дитинство переважно пройшло на вулиці, де ми здебільшого ганяли м'яча. Це був не лише футбол, але він переважав. Мені подобалось. Емоції, постійний рух, суперечки, бажання перемогти, гра до сутінків, коли вже не видно м'яча, та нам все одно, бо в нас гра до вирішального гола. І команда, яка забила, почувалася ледь не переможцем Ліги чемпіонів. Усе це було в мене, як і в тисяч моїх однолітків. І я з усмішкою згадую ті часи. Було круто.

За яку команду Ви вболівали тоді?

Очевидно, що як харків'янин я вболівав за колишній Металіст. Десь із 10 класу почали з друзями відвідувати домашні матчі команди. Ти весь тиждень очікував на вихідні, бо підеш на футбол. Це був цілий процес: підготовка до гри, 90 хвилин драйву на стадіоні, а потім післяматчевий «третій тайм». Інколи він був цікавішим, ніж самі події на полі. Хто знає, той розуміє, про що я.

Коли українські клуби грали в єврокубках, то підтримував їх усіх: Динамо, Шахтар, Дніпро, Ворсклу. Металіст само собою.

Ну і, звісно, збірна України – то окрема любов. Часто їздили до Києва на матчі збірної, обов'язково на стадіоні, коли збірна грала в Харкові. Завжди хотів заглянути, так би мовити, за лаштунки. Побачити процес підготовки до матчу ізсередини – те, що зазвичай недоступно для вболівальників. І цей унікальний досвід мені вдалося отримати, коли WhiteBIT став криптопартнером збірної України.

img

Ви були раніше присутнім вживу на матчах Металіста 1925?

Так. Металіст 1925 з'явився у 2016 році, я тоді активно займався бізнесом, і часу на футбол було небагато. Але на матчі команди я приходив. Це був, здається, 2020 рік. Металіст 1925 тоді ще грав у Першій лізі, і кілька домашніх матчів я відвідав. Тоді це була молода команда, яку тренував Валерій Кривенцов. Грали хлопці з азартом, у комбінаційний футбол, що не дуже типово для нашої Першої ліги. Мені сподобалося.

Володимир, чим на Вашу думку бізнес схожий на спорт і футбол зокрема?

Насправді багато чим. Передусім емоціями. Драйв, зарядженість на результат, уміння долати труднощі, швидко приймати рішення. Це і про футбол, і про бізнес. Друге – і там, і там командна гра на першому місці. Яким би ти талановитим керівником не був, які б геніальні бізнес-ідеї не народжувались у твоїх думках, без команди, яка працює злагоджено і вірить у те, що робить, шанси на успіх мінімальні. Про футбол я взагалі мовчу. Один гравець ніколи не виграє турнір чи чемпіонат. Один матч так, але це не працює на довгій дистанції. Тільки командна робота. По-іншому ніяк. І у футболі, і в бізнесі важлива конкуренція. Ти ростеш як гравець, конкуруючи з партнером за місце у стартовому складі. Конкуренція на ринку змушує тебе постійно шукати нові форми та рішення для бізнесу, виробляти новий якісний продукт. І там, і там ти прагнеш бути кращим, розвиваєшся.

Спільного набагато більше, ніж може здатися на перший погляд.

Чи будете Ви брати безпосередню участь у керуванні клубом?

Я не думаю, що на рівні операційного управління клубом буду корисним... А от, що стосується стратегії, розвитку клубу – так, братиму участь. Але це все вже після закінчення сезону.

Які плани щодо розвитку клубу?

На цей сезон основне завдання – піднятися в турнірній таблиці Прем'єр-ліги.
Просмотров: 567       Комментарии: 0
понравилось
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?