Циганик: Підпишуся під кожним словом про Коломойського і готовий їх повторити

Циганик: Підпишуся під кожним словом про Коломойського і готовий їх повторити

Добавлено:26 февраля 2023, 18:22 (фаншан)
Циганик: Підпишуся під кожним словом про Коломойського і готовий їх повторити
Циганик: Підпишуся під кожним словом про Коломойського і готовий їх повторити

 Ігор Циганик прояснив свою позицію щодо Коломойського.
Журналіст та працівник "1+1 Media" Ігор Циганик висловив свою позицію та пояснив свої заяви в суді на підтримку олігарха Ігоря Коломойського.

Варто зауважити, що на судовому засіданні були присутні багато працівників 1+1 (у тому числі й Циганик), які пропонували суду випустити Коломойського зі слідчого ізолятора під їхню поруку. Усього було подано 15 відповідних клопотань.

"Я підпишуся під кожним словом і готовий їх повторити. Те, що я сказав учора в суді. Я знаю Коломойського 20 років. Якщо хтось мені скаже, що він не боровся з корупцією... Він не пов'язаний із корупцією. У футболі. Людина мала 5-6 клубів, і я бачив, як їй казали, що з такою кількістю клубів вона може легко стати чемпіоном, отримати гроші за Лігу чемпіонів. Він робив, щоби "Дніпро" грав чесно.

"Дніпро-Арена" – стоїть. Чи багато у нас президентів клубів, хто власним коштом збудував стадіон? Чи багато таких? Напишіть. Я вчора прийшов до суду не як працівник 1+1, а як людина, яка давно знає Коломойського. Як знаю Суркіса, Димінського, Ярославського та інших. Чого ви всі мовчите. Повилазили шавки, які перші бігли гроші ділити. У мене є позиція, я її буду тримати.

А на рішення суду я не збираюся та не збирався впливати. Коломойський зараз лише підозрюваний, він нікуди не втече. Його обов'язково тримати у в'язниці? Людина пенсійного віку. Але коли суд вирішив... Я прийшов поручитися, що він нікуди не втече. І ще раз піду, як треба буде. Тільки суд вирішить, посадити чи не посадити, правильно чи ні. Більше на цю тему не говоритиму. А ті, хто наживався на Коломойському, нехай їхня совість їм скаже", – сказав Циганик.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 568       Комментарии: 3
Все комментарии
Оцените?

20 лет кормился из руки Коломойши, который миллиардами обворовывал страну. Точнее, не обворовывал, а открыто грабил. Все это знали и никто до 2023 г ничего не делал, чтобы его остановить.


По факту, это примерно то как у вас с яриком, вернулся герой, свалил 9аун, вернётся, вы опять всё забудете.
P. S. кацапы пидорасы

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?