«Металіст 1925» та «Колос» зіграли внічию

"Металіст 1925" та "Колос" зіграли внічию

Добавлено:24 ноября 2023, 19:02
"Металіст 1925" та "Колос" зіграли внічию

 "Металіст 1925" зіграв внічию з "Колосом" в матчі 8-го туру Української Прем’єр-Ліги. Матч, що проходив на стадіоні "Лівий Берег", закінчився з рахунком 0:0.

За відведені 90 хвилин зустрічі жодній із команд не вдалося відкрити рахунок у грі.

Після сьогоднішнього матчу команда Едмара та Голодюка залишилася на 7-й позиції в УПЛ. "Колос" опустився на 8-те місце.

У наступному турі "Металіст 1925" 2 жовтня зіграє виїзний матч з СК "Дніпро-1". "Колос" прийме у себе вдома "Полісся" 1 жовтня.

Відмітимо, що 27 вересня харків'яни проведуть матч 1/8 фіналу Кубка України. "Металіст 1925" зустрінеться з "Ворсклою".
«Металіст 1925» - «Колос» - 0:0

Металіст 1925: Мозіль, Жичиков, Червак, Курило, Безуглий, Габелок (к), Русин (Арі Моура 68), Вачіберадзе (Фарина 90+4), Мартинюк (Ткачук А. 59), Дмитренко (Юсов 59), Сидоров (Чирук 59)

Колос: Фесюн, Цуріков (Золотов 41), Чорноморець, Бондаренко, Бурда, Лучкевич, Демченко, Мілько (к) (Богданов 77), Дієго (Мякушко 57), Салабай (Безбородько 57), Велетень (Велетень 57)


Просмотров: 904       Комментарии: 2
Все комментарии
Оцените?





Ми набрали 1 бал сьогодні. Металіст 1925 сьогодні зіграв матч з Колосом, гра у півзахисті була жахлива, не виявилося гравців, які змогли зв'язати півзахист та атаку. Ми насправді зіграли чудово у захисті завдяки Мозілю та захисникам. Безуглий міг сьогодні принести перемогу нашій команді, але його удар прийняла стійка воріт. Також ударом відмітився Юсов, ще було пару моментів. Треба якомога більше бити по воротах суперників у кожній грі. Нам до єврокубків ще дуже далеко, найголовніше завдання нашої команди набирати у кожній грі. Сьогодні не вистачило завершального удару. На жаль, сьогодні не допоміг нам Борячук, але сподіваюся на те, що у наступній грі з Ворсклою та Дніпром-1 ми побачимо. На кубкову гру треба зробити деякі зміни, дати відпочити гравцям.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?