Максим Прядун – про свій гол у грі з Рухом: «М'яч торкнувся моєї руки»

Максим Прядун – про свій гол у грі з Рухом: «М'яч торкнувся моєї руки»

Добавлено:22 декабря 2023, 15:40 (фаншан)
Максим Прядун – про свій гол у грі з Рухом: «М'яч торкнувся моєї руки»
Максим Прядун – про свій гол у грі з Рухом: «М'яч торкнувся моєї руки»

 Нападник ЛНЗ Максим Прядун прокоментував перемогу над львівським «Рухом» (2:1) у матчі 7-го туру УПЛ та розповів про свою адаптацію у черкаській команді.

– Коли ти перемагаєш, у роздягальні завжди краща атмосфера. Перемоги дають стимул зростати та посміхатися.

– Наскільки важким вийшов останній матч чемпіонату проти «Руха»?
– «Рух» ще не програвав до зустрічі з нами. Ми розібрали суперника та готувалися до них дуже серйозно. Ми дуже хотіли перемогти. Тож було важко, але ми впоралися. На щастя, їхній гол нас не підламав, ми зібралися та досягли результату. Це був день міста Черкас, тож ми дуже хотіли перемогти.

– Не можна не запитати про епізод з твоїм голом, який суддівські експерти оцінили по-різному. Ти можеш описати його так, як бачив своїми очима?
– Я прийняв рішення обігрувати суперника, обіграв його. Між нами стався стик ногами. Я не знаю, чи наступив я йому на ногу, адже я сам відчув удар по п’ятці. Я міг би теж впасти. І цікаво як VAR оцінив би цей епізод, можливо, призначили б пенальті. Я продовжив рух і коли я впав, м’яч майже зупинився, але торкнувся моєї руки. Я вирішив догравати епізод до кінця. І коли вже пацани прибігли святкувати, я їм сказав, що був доторк м’яча до руки, тож можуть не зарахувати.

– Як можна оцінити старт сезону для команди?
– Начебто набираємо очки, тож непогано. Звичайно, в деяких матчах могли зіграти краще і взяти більше очок, але є як є. Тримаємося в середині турнірної таблиці, хочемо залишатися там і надалі перемагати.

– Як вважаєш, наскільки ти вже адаптувався до нової команди?
– Коли приходив у ЛНЗ, був знайомий, можливо, з трьома-чотирма гравцями. Тож все було нове і люди нові. Було нелегко, але начебто все добре.

Зараз ЛНЗ йде на 11-й сходинці турнірної таблиці УПЛ, здобувши 7 очок в 7 матчах. На рахунку черкаського колективу 2 перемоги та 1 нічия.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 305       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?