«Рух» отримав трансферний бан від ФІФА

"Рух" отримав трансферний бан від ФІФА

Добавлено:18 сентября 2023, 15:34
"Рух" отримав трансферний бан від ФІФА

 Львівський «Рух» отримав трансферний бан від ФІФА через свого колишнього футболіста Лассану Файє. Ексфутболіст «Руху» Лассана Файє приєднався до «жовто-чорних» у січні 2022 року. Втім на початку повномасштабного вторгнення росії в Україну він самовільно покинув розташування клубу, не зігравши за нього в офіційних матчах.

Згодом Файє розірвав контракт з «Рухом» в односторонньому порядку і звернувся у суд, де просив стягнути з клубу суму компенсації в розмірі 316 тисяч євро та 5% річних і задовольнити інші його вимоги.

Палата з вирішення спорів Футбольного трибуналу ФІФА винесла свій вердикт у цій справі. Зокрема, заяву Лассана Файє було частково задоволено, при цьому суму компенсації було зменшено приблизно у 13 разів – 24 тисяч євро та 5% річних на цю суму. Також на «Рух» наклали трансферний бан. У задоволенні усіх інших вимог Палата йому відмовила.

Зазначається, що клуб обов’язково виконає рішення та сплатить на користь Лассана Файє відповідну суму. Водночас у «Руху» залишається можливість стягнути з Лассана Фає договірну штрафну санкцію – 500 тисяч доларів США за розірвання трудового контракту з ФК «Рух» без поважної причини в односторонньому порядку.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 246       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?