Дуже задоволений повернутися до України, працювати на Україну, - Ребров

Дуже задоволений повернутися до України, працювати на Україну, - Ребров

Добавлено:07 октября 2023, 14:54 (фаншан)
Дуже задоволений повернутися до України, працювати на Україну, - Ребров
Дуже задоволений повернутися до України, працювати на Україну, - Ребров

 Головний тренер збірної України Сергій Ребров у вітальному слові на новій посаді подякував ЗСУ та повідомив, що буде працювати на Україну.

"Хочу подякувати ЗСУ за те, що боронять нашу незалежність. За те, що дають нам змогу спілкуватися про футбол, проводити чемпіонат України. Я сам особисто і, вважаю, всі українці, й надалі буду допомагати як можу Збройним силам та нашим людям, які постраждали від рашистської агресії.

Я особисто дуже задоволений повернутися до України, працювати на Україну. Моя родина теж повертається. Я дуже радий, що моя дружина так сприйняла моє рішення. Як я казав раніше, далі будемо працювати на Україну.

Це, може, тільки ви [журналісти] чекали на мене два роки? Я ці два роки працював, я чув про цікавість збірної України. Але я мав певний контракт. Зараз він закінчився і я маю вирішувати мою долю. Тому зараз, коли в мене немає контракту, у мене є можливість підписати контракт зі збірною України", - відзначив Ребров.

Також спеціаліст повідомив свою думку щодо так званого "інституту збірних", коли всі національні команди розвиваються за однією структурою.

"Що стосується, як кажуть, "інституту збірних". Я вважаю, що це можливо. Роботодавець повинен вирішувати, які функції він вкладає в мене. Якщо він хоче, щоб я це робив, я цим займатимуся із задоволенням. Це моя країна, я це робив у київському "Динамо". Це дуже важливо для всіх національних збірних. Якщо ти хочеш, щоб гравець прогресував, щоб він переходив з одного віку до іншого, він повинен працювати у тій же структурі", - сказав Ребров.

Нагадаємо, що сьогодні спеціаліст підписав контракт з УАФ на три роки.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 310       Комментарии: 1
понравилось
Все комментарии
Оцените?
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?