Олег Голодюк: «Хлопцям велика подяка за те, що вони дотерпіли»

Олег Голодюк: "Хлопцям велика подяка за те, що вони дотерпіли"

Добавлено:25 марта 2023, 16:53
Олег Голодюк:
Олег Голодюк: "Хлопцям велика подяка за те, що вони дотерпіли"

 Тренер "Металіста" Олег Голодюк про виїзну нічию 0:0 у матчі проти "Інгульця", яка була здобута в меншості:

- Дуже нервова, бойова гра. Багато емоцій хлопці віддали. Видно, що останні тури, на всіх давить результат, так було і сьогодні. Хлопцям велика подяка за те, що вони дотерпіли. Я думаю, що для нас це очко є дуже важливим.

- Чи закономірним є результат сьогоднішнього матчу?

- Не зважаючи на то, що ми грали майже весь другий тайм у меншості... Знову ж таки, майже кожен матч ми завершуємо в десятьох... Я думаю, що нічия закономірний результат. У нас були свої моменти, які ми не реалізували. В "Інгульця" все зводилося до флангових передач з чим наші захисники, на мою думку, гідно впоралися.

- Тобто ваші футболісти виконали поставлений план на гру?

- План на гру зламався з другою жовтою карточку Жичикова. Після цього все полягало в тому, що потрібно дотерпіти, не дати "Інгульцю" скористатися цими фланговими передачами. Повторюсь, ми подякували хлопцям за цю нічию. Думаю, що вона сьогодні непоганий результат.

- Оскільки чемпіонат наближається до завершення, як ви можете оцінити розташування своєї команди?

- Ще два тури, їх потрібно дограти. На жаль, ще нічого не вирішено, а потім вже можна буде робити якісь оцінки й оцінювати нашу роботу. Ще два тури попереду, а там подивимося.

- У цих двох турах серйозних суперників маєте: "Кривбас" та "Динамо", скільки очок плануєте набрати?

- Ніхто вам напевне не скаже, скільки хто планує набрати, треба виходити на кожну гру та здобувати максимальний результат. Так вийшло, що сьогодні, знову ж таки, є проблеми перед наступним туром, тому що кожен тур випадають люди через червоні картки, через перебір жовтих. Але нічого. Ми в хлопцях наших впевнені, ще є дві гри, а там подивимося.
Просмотров: 1053       Комментарии: 4
, понравилось
Все комментарии
Оцените?

Молодці, що зіграли внічию. Терпіли та дотерпіли. Команда грала у 2 таймі у меншості. Суддя Романов був 12 гравцем Інгульця. Молодці, що дотерпіли. У нас у кожному матчі проблеми. Хтось завжди пропускає наступні матчі. Сьогодні Жичиков отримав червону. Останні матчі Жичиков грає погано.


фаншан (25 Мая в 16:59), Жичиков всегда играет плохо, но сегодня именно против него нарушили правила, но удалили по одному БОГУ известным причинам именно его...


Смотритель (25 Мая в 17:32), Суддя творив щось незрозуміле, я передивився момент з видаленням Жичикова. Незрозуміло за що видаляють гравця. Проти харківських команд чомусь судді роблять помилки, а цей Романов завжди був заангажований.


Нашій команді "везе" на цього суддю. Гнида рідкісна. Давно пора гнати в шию. Команда згуртувалась і вистояла.
Так тримати! Віримо в вас!

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?