Металіст зіграв унічию з Колосом

Добавлено:01 марта 2023, 15:07

У матчі 19-го туру чемпіонату України Металіст зіграв внічию з Колосом з рахунком 0:0. Зустріч відбулася у Ужгороді на стадіоні Авангард.

За відведені 90 хвилин гри жодній із команд не вдалося відкрити рахунок у матчі. На початку другого тайму Металіст міг вийти вперед, але Максим Прядун не реалізував пенальті.

Металіст набрав 18 очок і займає 14-у позицію в турнірній таблиці УПЛ. Колос знаходиться на шостому місці.

У наступному турі чемпіонату України Металіст зіграє проти Шахтаря, а Колос гратиме з Металістом 1925.

Металіст – Колос – 0:0 (0:0)