УФ: Один з гравців «Металіста» підтверджує борги по зарплаті

УФ: Один з гравців "Металіста" підтверджує борги по зарплаті

Добавлено:17 апреля 2023, 03:40
УФ: Один з гравців
УФ: Один з гравців "Металіста" підтверджує борги по зарплаті

 Невдалі турнірні результати Металіста погіршила ще й інформація від ЗМІ – мовляв, у команди чергова неоголошена зміна в тренерському штабі, а також затяжні борги. «УФ» в бесіді з гравцем харківського клубу отримав підтвердження цих чуток.

Програли три матчі поспіль, не знають перемог уже 10 турів поспіль від середини жовтня, опустилися аж на 13 місце – початок весняної частини продовжив невдалі серії Металіста в чемпіонаті України з футболу. Натомість пішли про клуб і інші новини – британський блогер Ендрю Тодос, який спеціалізується на українській тематиці, оголосив новини – Металіст знову змінив головного тренера, футболісти три місяці не одержують зарплату.

Сайт «Український футбол» провів бесіди з низкою гравців футбольного клубу Металіст (Харків) і здобув підтвердження та деталізацію цієї інформації. Гравець Металіста на правах анонімност поділився з нами новими відомостями щодо роботи харків’ян.

Сьогодні у ЗМІ з'явилася інформація щодо відсторонення від тренувального процесу Огненовича та заборгованостей у команді. Звідси запитання ‒ чи продовжує Периця Огненович виконувати обов'язки головного тренера? Чи буде його прізвище в протоколі на матч?

‒ Ні, він уже не виконує обов’язки.

Чи він керує навчально-тренувальним процесом?

‒ Ні.

Чи відповідає дійсності інформація щодо багатомісячної заборгованості в клубі?

‒ Так, і це не тільки 3 місяці.

Уже в п’ятницю, 17 березня, Металіст зіграє матч чергового туру УПЛ. Хто ж готує команду до гри із Олександрією та буде виводити її на матч завтра?

‒ Тренер U-19 (не пам’ятаю точно прізвище). Він нас готує вже тиждень.
Лучший комментарий


Ок, давайте я вам скажу, что тренирует уже неделю Анищенко и долги с ноября! Мне эти журналисты не нужны, я это и так знаю!

Просмотров: 957       Комментарии: 4
Все комментарии
Оцените?

Смеюсь с этих фейков. Назвать имя игрока не могут, этот игрок не может запомнить имя тренера, и Огненович уже типа ничего не делает. Во-первых, если у Металлиста долги, то как в к нам пришли Малумандсоко и Самуэль, да и к тому же Наумец, когда ему Черноморец предлагал контракт. Я лично в это не верю, и давно стоило понять, что некоторые журналисты из "ТаТоТаке" и какой-то блогер канала "ЗаряЛондон" настроены против Металлиста. Ну смеюсь с того, как этот "игрок" не знает имя тренера) Все-таки Эндрю Тодос не смог накопать информацию про тренера Ю-19)Ок, давайте я вам скажу, что тренирует уже неделю Анищенко и долги с ноября! Мне эти журналисты не нужны, я это и так знаю!


К сожалению долги по зарплате вполне могут быть, с другой стороны были подписаны несколько футболистов. Хочется ясности от руководства клуба.


Огненович руководил командой на матче Металлист - Александрия. Матч прошел 17 марта в Ужгороде.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?