Конкурс прогнозів: стартуємо в УПЛ!

Добавлено: 22 Июля в 10:05
Конкурс прогнозів: стартуємо в УПЛ!
Конкурс прогнозів: стартуємо в УПЛ!
 Шановні вболівальники!

Інформуємо про старт чергового сезону "Конкурсу прогнозів", який триватиме до 21-го травня 2022 року. Нашій команді належить зіграти 30 поєдинків з 15-ма різними суперниками, отже у вас буде 30 шансів поборотись за призи.

Правила залишаються не змінними: за вгадану кількість забитих м'ячів нашої команди при неправильному прогнозі результату учаснику нараховується один бал, за кожен вірно вгаданий результат матчу - два. Далі йде зростання балів, бо складніше прогнозувати події. За вгаданий результат та вгадані кількість голів нашої команди - три бали, за вгадану різницю забитих та пропущених м'ячів, а також правильний результат матчу – чотири. Нарешті, точно прогнозований рахунок поєдинку оцінюється в шість балів.

Перший прогноз, на матч "Металіста 1925" - "Рух", можна зробити вже зараз, за цим посиланням

Призи переможцям в сезоні 2021/22:
1 місце - ігрова футболка;
2 місце - ігровий м'яч;
3 місце - один абонент на східну трибуну, на наступний сезон;
4-10 місця - два квитки на перший домашній матч наступного сезону;

Прийом прогнозів на конкретний поєдинок закінчується за п'ять хвилин до його початку. Турнірна таблиця учасників буде доступна всім відвідувачам сайту в розділі "Конкурс прогнозів". Відзначимо, що брати участь в конкурсі прогнозів можуть тільки зареєстровані користувачі офіційного сайту ФК "Металіст 1925".

Організатором конкурсу є ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків". Учасники Товариства, посадові особи організатора, а також співробітники ФК "Металіст 1925" мають право брати участь у конкурсі прямо чи опосередковано без права претендувати на призи. У разі, якщо призове місце посяде особа вищезгаданих категорій, право на отримання призу переходить до наступного учасника конкурсу.

Бажаємо успіху всім учасникам конкурсу!

Теги: генерация слов..
Просмотров: 8 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog