УАФ и УЕФА утвердили новый дизайн формы сборной Украины на Евро-2020

Добавлено: 11 Июня в 19:56
УАФ и УЕФА утвердили новый дизайн формы сборной Украины на Евро-2020
УАФ и УЕФА утвердили новый дизайн формы сборной Украины на Евро-2020
 Президент УАФ Андрей Павелко на своей странице в Facebook сообщил о длительных переговорах с УЕФА по поводу слогана «Героям слава», который по требованию России должен быть удален с футболок сборной Украины на Евро-2020.

Павелко сообщил, что УАФ достигла с УЕФА компромисса: на внутренней стороне футболок появится карта Украины с надписями «Слава Украине - Героям слава».

Переговори з УЄФА щодо нового дизайну форми національної збірної України завершилися. Вони були надскладними, кілька разів буквально заходили у глухий кут...

Футбол — гра мільйонів, яка об'єднує та надихає. А кожна команда світу має гарантоване право популяризувати офіційні футбольні символи своєї країни.

Підсумки перемовин наступні:

1. На мільйонних тиражах вже виготовленої форми національної збірної України зберігаються гасла: "Слава Україні" та "Героям Слава!", зображення карти України з її неподільними кордонами — з Кримом, Донецьком, Луганськом і тисячами інших міст. Ніде у світі не буде заборони на вільний продаж футболок з ОФІЦІЙНИМИ футбольними символами нашої держави. В цьому була моя принципова позиція. І мільйони охочих матимуть змогу придбати екіпіровку національної збірної України у презентованому нами дизайні.

2. Ми довели, що "Слава Україні!", "Героям Слава!", великий герб збірної на карті України — офіційні футбольні символи нашої країни. В УЄФА погодилися взяти до відома сьогоднішнє рішення Виконкому УАФ та попросили час на додаткове вивчення цього питання після закінчення Євро-2020.

3. Під час перемовин представники УЄФА неодноразово підтверджували, що погодили гасло «Героям Слава!» на футболках наших гравців ще в грудні минулого року. Але з урахуванням нового рішення від нас вимагали повністю видалити чи замалювати цей напис на футболках усіх гравців, що братимуть участь у чемпіонаті Євро-2020. Натомість доводилось озвучити рішучу позицію, яка звучала в ці дні від дуже багатьох вболівальників, включно до бойкотування Євро-2020. Та нам таки вдалося досягти з УЄФА переможного компромісу!

На період проведення матчів турніру до раніше затвердженого дизайну форми, на внутрішній стороні футболок, буде додано ще один елемент. Це затверджена вранці Виконкомом УАФ велика емблема національних збірних з мапою України, Тризубом та ЩЕ ОДНИМ написом «Слава Україні». Гасло «Героям Слава!» буде розміщене за мапою, у центрі обрисів кордонів єдиної України, і вірю, що воно стане справжнім оберегом для наших хлопців. Такий унікальний дизайн форми матимуть виключно наші гравці на Євро-2020. Сподіваюся, що цей емоційно заряджений національним духом талісман стане для синьо-жовтих запорукою відважної боротьби на полі.

Паралельно ми вже робимо наступне:

- працюємо над виготовленням нової атрибутики із затвердженими сьогодні Виконкомом УАФ футбольними символами України. Вона буде використовуватися представниками УАФ та національними збірними на заходах, за їх участю. Зокрема, на всіх заходах Євро-2020 наша делегація матиме значки з великою емблемою національних збірних та гаслами "Слава Україні!", "Героям Слава!"

- плануємо організувати міжнародний дитячо-юнацький турнір і такі ж змагання серед вболівальників під назвою «Слава Україні!», «Героям Слава!», що лише підкреслить футбольну енергетику і символізм найдорожчих для нас гасел.

Я вкотре дякую українцям за підтримку, за кожен ваш допис, коментар, думку і чітку позицію та вітаю всіх наших вболівальників з першими, але такими дорогими нам перемогами! Бажаю всім охочим якнайшвидше придбати нову форму збірної, з картою України та гаслами «Слава Україні!», «Героям слава!», яка продаватиметься по всьому світу, щоб передати через неї енергетику підтримки команді Андрія Шевченка.

Щиро бажаю нашій національній збірній підійти до старту Євро в найкращій ігровій формі і максимально надихнутися енергетикою наших символів, які об’єднали команду з мільйонам вболівальників в єдине ціле!

Також закликаю всі спортивні асоціації України долучитися до цієї хвилі єднання українців всього світу!

Слава Україні!
ГЕРОЯМ СЛАВА!


img

img

Теги: Сборная Украины; Евро-2020;
Просмотров: 553 Комментарии: 6
р Понравилась новость? Да Нет


IhorGM
Компроміс вважаю на нашу користь.
ABSAZ +2   
Ох и северные соседи... Имея таких и враги не нужны. А ОЛЙУП вообще редчайшее гнида.
Бекас
Молодец Павелко,не зря таки слетал в Рим!
TERMOYODA -1   
А вам не по..ер, что нарисовано на футболке? Хоть бабы голые! Главное чтобы играли хорошо! Развели тут такой холивар из ничего. Да нарисуйте там хоть ..Уй, как на заборе, мастерства от этого не прибавится...smile играть надо хорошо, а не шмотки показывать.
TERMOYODA -1   
Засрали уже и футбол своей политикой и национализмом! Позорище!
МеталлЧемп
Политику в спорт вообще нельзя и близко подпускать. Только на поле, в честной и равной борьбе , вышли , поле ровное, мяч круглый, все в одинаковых условиях. Вот там и нужно доказывать кто сильней.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog