Валерій Кривенцов: "Не можу сказати, що задоволений"

Добавлено: 16 Окт в 19:20
Валерій Кривенцов:
 Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Валерія Кривенцова.

- Зіграли внічию, але я не можу сказати, що задоволений. Якщо брати нашу гру, то була гарна організація, самовіддача на непоганому рівні, було багато передумов для взяття воріт. Не моментів, а саме передумов, за рахунок індивідульної майстерності гравці повинні з цих передумов створювати моменти. Не буду гнівати Бога, зіграли внічию. Вітаю свого колегу, ми з ним у схожій ситуації, обидва на початку шляху побудови команд. Хочу побажати нам та і колезі достукатися до хлопців, донести до них свої ідеї та думки. Щоб ви раділи від гри вашої команди та, звісно, наші вболівальники були задоволені нашою грою.

- Чи були особливі відчуття, адже ви тут грали та були улюбленцем публіки? Та і з нашим тренером грали разом...

- Я приїхав із великим задоволенням, пригадав, хоча я тут грав недуже довго, дуже приємні враження про місто та людей, які тут мешкають. Я знаю, тут чудові вболівальники, які, дійсно, розуміють футбол та переживають за свою команду всім серцем. У мене про Луцьк тільки приємні враження.


Теги: Валерий Кривенцов; Металлист 1925; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 1373 Комментарии: 6
р Понравилась новость? Да Нет


IhorGM -1   
Для когось шість турів - це початок... А для когось - 5 частина турніру!
ABSAZ +3   
Когда же команда почувствует уверенность в игре? Пока видим тяжелые потуги, а мяч не летит в ворота. Нужна слаженная игра и чувство локтя напарника, а этого пока нет.
Wihtewolk +6   
Самовiддача була у сбiрной , а тут так вiдбiгали, та й годi
Wihtewolk +4   
Кривенцову надо взять уроки у Шевченко, как настраивать команду, Шева не видет их месяцами , и умеет " рассказать" , а наш ,каждый день ,и не может их распедалить
Смотритель +4   
Чем дальше, тем вью хуже. Собственно ни о чем. Хотелось бы узнать когда команда заиграет и да сколько он еще будет ее строить. Пока что играем чисто на везении и мастерстве Сидоренко, но хотелось бы уверенной атакующей игры команды с позиции силы хотя бы с аутсайдерами и середняками. Пока что это нудота от Федота и конца этому не видно...
фаншан -1   
Когда будут победы? Вопросов к команде и тренеру становится все больше и больше. Как Металлист 1925 собирается выходить в УПЛ, если нет ни побед, ни хорошей игры?

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog