Костянтин Андріюк: В комітеті арбітрів - паніка та палає вогнище

Добавлено: 15 Сент в 17:34
Костянтин Андріюк: В комітеті арбітрів - паніка та палає вогнище
  Відомий журналіст Костянтин Андріюк опублікував на власній сторінці у Фейсбук другу частину інформації про свавілля у українському футболі:

Продовжуємо наші захоплюючі історії на тему откровення наскрізь просяклого корупцією українського арбітража! В комітеті арбітрів - паніка та палає вогнище! Італійський диктатор сіє погрозами та розправами, шукає “зрадників”.

А мені лишається хіба його потішити, його ж бридкими та лайливими откровеннями!

Отже спершу корупційна інформація:

1. 1-й віце-президент УАФ - Вадим Костюченко дає прямі команди керівнику комітету арбітрів Лучано Лучі, кого з арбітрів і на який тур призначати. Загалом ця інформація не нова, але вкотре дістала своє підтвердження

2. Арбітри, які не виконують або відмовляються виконувати повставлені завдання судити “потрібно” - надалі не отримують призначень або відстороняються до завершення сезону. Серед таких в УПЛ - Бойко, Козик, Балакін в УПЛ та Бондар у 1 Лізі.

3. Арбітрам УПЛ - Можаровському, Абдулі, Кутакову, Труханову у грудні 2019 від комітету арбітрів було надіслано листи погрози про їхнє погане, читай “неправильне” суддівство. Цим арбітрам пригрозили дочасним завершенням кар’єри!

4. Щороку УЄФА перераховує на робивток школи молодого арбітра УАФ 100 000 євро. Але на навчання ці кошти не виділяються? Чи цікавиться тим, де вони сеньйор Лучі?

5. Арбітри та асистенти U-19, та 2 Ліги постійно працюють в мінус! Бо їхні гонорари взагалі не покривають витрати на проїзд на матчі. Повне сприяння корупції та підштовхування цих арбітрів брати хабарі та “вбивати” команди на полі.

Один з арбітрів з цих ліг на витримав і написав офіційного листа на адресу Лучі. Де вказав, що кошти на його проїзд маршрутом - Маріуполь-Ужгород не покривають і 50% вартості його гонорару.
Після цього, за командою Лучі цей арбітр закінчив свою професійну кар’єру! Все просто! Немає людини, немає проблеми!

А тепер - веселі картинки!
- Гравець Динамо - Сидорчук у нас виявляється - "дурак"!
- Президент ФК Рух - Козловський виявляється не просто ідіот! Ви ще й виродок, на додачу!
- А президент ДК Ігор Суркіс хай іде нах! Так хоче видатний бос арбітрів Лучі!
- ну і чергова родзиночка на маскарпоне. Деякі арбітри нижчих ліг їздять на ігри . . . велосипедами. Економлячи гроші! Поки їхній бос - Лучано Лучі без затримок отримує 411 ТИСЯЧ гривень щомісяця солодкої зарплатні.


img

img

img
Теги: генерация слов..
Просмотров: 697 Комментарии: 3
р Понравилась новость? Да Нет


mck2007
Интересно, а есть ли какая-то реакция на всю эту информацию со стороны руководства УАФ и правохранительных органов? А то выглядит как в той поговорке: "собаки лают, караван идет"
IhorGM +1   
Цікаво чи розженуть це корупційне кодло?
Металликс
Как для журналиста много очепяток в тексте.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog