Євген Пісоцький: "Всі думки вже про "Гірник-Спорт"

Добавлено: 30 Июня в 09:59
Євген Пісоцький:
 Післяматчевий коментар тренера "Металіста 1925" Євгена Пісоцького.

- Щодо гри. Відзначу два моменти: підсумковий рахунок та зміст гри. Перше - це позитивний момент. Власне, є чому порадіти. Друге - ми не маємо права так грати, повинні набагато краще виглядати. Є над чим працювати, футболісти повинні розуміти, що ми ще нічого не зробили. Обіграли дві команди, які знаходяться в нижній частині турнірної таблиці. Ми цю гру проаналізуємо та зробимо висновки. Є деякі нюанси, але чому саме вони сьогодні мали місце, це вже командні справи.

- Досить стриманий коментар. Ви вже знаєте, що скажете гравцям за декілька днів, коли будете робити аналіз цієї гри та готувати підопічних до наступної?

- Зараз ми особливо нічого у роздягальні не казали, важка була гра. Потрібно спокійно передивитися матч, проаналізувати та зрозуміти, чого саме так трапилося. Що не виходило та над чим треба працювати. Все буде після дня відпочинку. Зараз команда їде додому, завтра вихідний, збираємося у середу та готуємося до наступного поєдинку.

- Сьогодні було багато цифр: сота гра Романова, перший гол Банасевича, дубль Дерека, перший гол Цвіренка на виїзді. Чим ця гра запам'ятається для вас особисто?

- Додам, що це була дебютна гра Каліта. Дійсно, було багато подій, це радує. Ми рухаємося в правильному напрямку та будемо додавати з кожною грою!

- Вболівальники вимагають здобути три стартові перемоги. Але чи тримаєте у голові матч із "Минаєм"?

- Ми будемо йти від гри до гри. Зараз думки лише про "Гірник-Спорт", а тільки потім - про "Минай". Неможливо думати про "Минай", коли ми ще не зіграли з "Гірником-Спорт"!


Теги: Металлист 1925; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 564 Комментарии: 6
р Понравилась новость? Да Нет


Хомяк 2019
Все правильно сказал.Игра никакая. Молодцы что выиграли, но если так играть и дальше то будет полная Ж.
urist +3   
Радует что тренерский штаб тоже не в восторге от игры команды и не впадает в эйфорию из-за результата на табло
ABSAZ +1   
Хорошо, что выиграли, а ошибки были, есть и будут... Главное, чтобы они не влияли на результат. Не ошибается тот, кто ничего не делает. Удачи команде и тренерскому штабу.
Хомяк 2019
Да,конечно,ошибки есть и будут,но одни и те же ошибки на протяжении
многих матчей это не радует.
akademik
Незважаючи на перемогу,(а це дуже приємно),тренера побачили деякі невдоволення,що і як треба буде виправляти,також розуміючи,що команди з якими грали,це не верхня частина таблиці.І з поверненням головного тренера!
Dias -1   
Нет в команде слаженности, индивидуально играют Дмитренко, Ямполь, Дерек, а вот именно командной слаженности нет. В Горняк-Спорт вернулся Жабченко, а это очень опытный тренер, так что в Харькове будет своего рода экзамен и дай бог, чтобы команда его прошла. Мы увидим абсолютно другой Горняк, в сравнении с прошлым кругом.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog