Андрій Демченко: "Ми нікого не боїмося та сильнішого хочемо визначити на полі"

Добавлено: 23 Мая в 12:10
Андрій Демченко: "Ми нікого не боїмося та сильнішого хочемо визначити на полі"

 Головний тренер "Металіста 1925" Андрій Демченко висловив свою думку щодо продовження сезону та варіантів його догравання.

- Андрію Анатолійовичу, днями у Києві відбулося засідання Ради ліг ПФЛ, на якому підіймалося питання щодо догравання сезону. Яка ваша думка з цього приводу?

- Однозначно, ми хочемо цей сезон дограти та визначити переможця на полі. Це буде єдиним правильним варіантом розвитку подій. Робити таблицю підсумковою після 19-ти турів із 30-ти - це нонсенс. Я розумію, що пандемія коронавірусу є форс-мажором, але знайти консенсус та дограти Чемпіонат треба обов'язково.

- Особисто для вас спортивний принцип є головним?

- Звичайно! Ми готові до діалогу з клубами та керівництвом українського футболу. Розумію, що деяким командам просто не потрібно витрачати кошти та догравати сезон, але ж є ті, кому це необхідно. Ми проводили зимові збори, зараз також розпочали підготовку, інші команди тренуються. Давайте сядемо та вирішимо, в якому форматі грати.

Так це я про зимову підготовку згадав. А 19 матчів влітку та восени? Їх ми навіщо грали, якщо зараз все зупиниться… Витрачали немалі кошти, готували футболістів, які, у свою чергу, віддавали своє здоров'я. Головний мій меседж такий: "Ми нікого не боїмося та хочемо у чесній боротьбі визначити сильнішого!"

- Нещодавно Голова Наглядової ради клубу Сергій Стороженко висловив думку щодо такої собі "пульки" серед шести претендентів на підвищення у класі… Але на його інтерв'ю в образливій та хамській формі відреагував Генеральний директор "Руху" Ігор Дедишин. Чому, як думаєте?

- Мені здається, що команди з такими амбіціями та, особливо, слоганом "Буде бій" (як в однієї з них) повинні їх - амбіції - підтверджувати на футбольному полі. Не важливо, як, але тільки на полі. Якщо класичний Чемпіонат - добре, а якщо ні? Наскільки мені відомо, лише шість із 16-ти команд висловилися за продовження боротьби. То як діяти далі? Сергій Михайлович запропонував один із варіантів догравання Чемпіонату. І я повністю його підтримую. Слова ж Дедишина можу прокоментувати лише цитатою відомого персонажу "Шуріка" з кінофільму "Іван Васильович змінює професію": "Коли ви говорите, складається враження, що ви марите".

Дивною для мене є позиція, перш за все, "Минаю" та "Волині". Точніше, я то розумію, чому вони так проголосували, але це точно не по-спортивному. Впевнений, якби восени ми завершили лише перше коло (після 15-го туру "Металіст 1925" посідав першу сходинку в таблиці - примітка), зараз були б обома руками за догравання. Знову-таки, твердо впевнений, що вболівальники нас би підтримали!

- Тобто ви готові на будь-який формат змагань?

- Головне - виявити переможця за спортивним принципом. Чудово розумію, що у кожної команди свої задачі. Хтось робить все, аби вийти до Прем'єр-Ліги, інші - аби не вилетіти до Другої, команди ж із середньої частини таблиці подумки вже готуються до нового сезону. Тому і вони - думки - в кожної різні. Однозначно можу сказати, що ті команди, які прагнуть підвищитися у класі, повинні у чесній боротьбі виявити сильнішого!

- Як вважаєте, деякі команди хочуть вийти до УПЛ "малою кров'ю"?

- Виходить, що так. Це голосування - тому підтвердження!

- А чи не доцільно в такому випадку взяти до уваги таблицю станом на кінець першого кола змагань? Вона то є більш об'єктивною…

- Ви праві, що вона краще відображає стан справ. Після 15-го туру хтось встиг зіграти з лідерами, а хтось, навпаки, ні. Ми, наприклад, у другому колі зіграли з трьома лідерами, а "Минай" та "Волинь" - лише з одним. Я вже сказав, що залишати таблицю у її нинішньому вигляді є нонсенсом.

- Слідкували за засіданням Ради ліг?

- Так, звичайно. У Києві були вищі керівники клубу, які доносили нашу позицію. Вірю, що у підсумку здоровий глузд візьме гору!

Теги: Андрей Демченко; Металлист 1925; Первая лига;
Просмотров: 699 Комментарии: 5
р Понравилась новость? Да Нет


ABSAZ
"- Головне - виявити переможця за спортивним принципом. Чудово розумію, що у кожної команди свої задачі. Хтось робить все, аби вийти до Прем'єр-Ліги, інші - аби не вилетіти до Другої, команди ж із середньої частини таблиці подумки вже готуються до нового сезону. Тому і вони - думки - в кожної різні. Однозначно можу сказати, що ті команди, які прагнуть підвищитися у класі, повинні у чесній боротьбі виявити сильнішого!"


IhorGM
Розумно і логічно. Та нажаль ні першого, ні другого в рішеннях прийнятих керманичами нашого футболу немає!
akademik +1   
Інші команди просто дуже не по спортивному діють,і головне для них слоган- після нас хоч потоп ( мається на увазі- оставайтеся і далі в Першій лізі).
Хомяк 2019 +1   
Рух не уважаю и думаю никогда не буду уважать.Они подлые. Минай-понятно Кобин -"шахтаренок", ему надо выслужиться. Волынь сейчас бзделовата. Демченко правильно сказал или учитываем только 1й круг,или доигрываем 2 круг.
Хомяк 2019
Интересно планируем ли мы сыграть тов.матчи и с кем?

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog