Кополовець: «Минай» за те, щоб дограти чемпіонат у форматі, за яким ми його починали»

Добавлено: 22 Мая в 21:43
Кополовець: «Минай» за те, щоб дограти чемпіонат у форматі, за яким ми його починали»
 За не продовження чемпіонату голосував і ФК «Минай». Щоправда, відразу після засідання практично всі спортивні ЗМІ та соцмережі розповсюдили інформацію, наче ФК «Минай» категорично проти догравання чемпіонату, визначення кращих за спортивним принципом та взагалі – футболу в Україні. Але це не так.

Конкретніше щодо голосування нашого клуба розповів безпосередній учасник засідання Ради ліг ПФЛ, спортивний директор ФК «Минай» Михайло Кополовець:

«Скажу з усією відповідальністю. «Минай» за те, щоб догравати чемпіонат! Але щоб догравати саме у такому вигляді, у якому його і розпочали. Я розповім чому ми голосували проти. Під час засідання ДО голосування всі клуби висловили свої позиції. І всі чули, що такі клуби як «Кремінь», «Прикарпаття» та інші заявили, що вони проти продовження чемпіонату за будь-яких обставин. На голосування ж очільники ПФЛ поставили питання – продовжувати чемпіонат без команд, які ВЖЕ висловились проти. Тобто чемпіонат продовжують лише ті, хто хоче, а хто проти - зарахування технічних поразок.

Ну хіба так можна? Хіба це правильно? ФК «Минай» категорично проти такого варіанту. Догравати чемпіонат слід у форматі, в якому він і починався – з 16-ма клубами і з усіма матчами. Але для цього слід розробити остаточний медичний протокол, якого досі нема, і врахувати всі нюанси, пов’язані з пандемією коронавірусу COVID-19. Наприклад, в нашій області ситуація досі тривожна – у нас навіть пом’якшення карантину нема, бо більше тисячі хворих. А хочеться, щоб всі команди були в рівних умовах та переможця визначили за спортивним принципом. І ми проти аби на цій складній ситуації маніпулювали та видумували якусь брехню».

Теги: Минай; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 505 Комментарии: 7
р Понравилась новость? Да Нет


ABSAZ +1   
Минай уже показал себя. Плеваться хочется в их сторону. Случайно оказались вверху и хотят проскочить в вышку на манипуляциях.
Сергей М. Стороженко +3   
Таким чином, якщо спиратися на думку Кополовця, керівництво ПФЛ належним чином не організувало проведення Ради Ліги?
IhorGM
Так воно і є!
masyanolchik +1   
Хто б казав про маніпуляції. Обіграли Черкащину, Миколаїв та Прикарпаття, вилізли на третє місце й саботують продовження чемпіонату.
Андрей +1   
Це офіційна заява на сайті їх клубу!
akademik +1   
Дивні позиції Минаю.Кожного разу,щось нове говорять.
ABSAZ
Бл..., а что же Вы не голосовали за ЭТО. А сейчас типа стыдно стало. Вечно танцору, что-то мешает.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog