Поворознюк: Ми не підемо в УПЛ з допомогою бюрократії

Добавлено: 22 Мая в 19:41
Поворознюк: Ми не підемо в УПЛ з допомогою бюрократії
 Вчорашнє рішення Ради ліг Професійної футбольної ліги України про те, щоб не завершувати чемпіонату в першій лізі згідно з прийнятим перед стартом турніру регламентом сильно обурило власника клубу «Інгулець» з Петрового на Кропивниччині Олександра Поворознюка. У коментарі «Главкому» епатажний аграрій традиційно не ліз за словом у кишеню, проїхавшись по деяких впливових футбольних чиновниках.

Нагадуємо, що команди в першій лізі зіграли 19 турів. Решту 11 догравати не будуть, а з новим форматом Професійна футбольна ліга і її колективні члени ще не визначилися.

«Думаю, що треба грати в футбол, - заявляє Олександр Григорович. - Це те, заради чого ми витрачаємо гроші. Усі ці моменти, які всі ці… хитроласкаві придумали, свідчать про некомпетентність президента Професійної футбольної ліги Сергія Макарова. Бо то він провалив конференцію (Раду ліг – «Главком»), не вийшовши на неї з конкретними пропозиціями. Він поводився як Му-му, ось і вийшов відповідний результат. Му-му - воно і в Африці Му-му.

Про що говорити, якщо Макаров просто не на своєму місці? Він уже в Федерації футболу позализував усім так, що в них невдовзі буде непрохідність. Макаров – некомпетентна людина, яка знаходиться не на своєму місці. Те, що вчора сталося – на совісті ПФЛ».

Пан Поворознюк підкреслив, що третє місце його клуб відстоюватиме у суді. Річ у тім, що за підсумками зіграних 19-ти турів рівну кількість очок (по 37) набрали відразу чотири колективи – «Інгулець», «Минай», «Оболонь-Бровар» і «Агробізнес». На сайті ПФЛ на третьому місці наразі знаходиться «Минай», а «Інгулець» поставили на четвертій позиції. Це власне й пана Поворознюка обурює.

Згідно з регламентом, у випадку рівної кількості очок найперше враховується кількість очок, набраних командами в матчах між собою (в «Інгульця» і «Миная» - по 7, в «Оболоні» - 6, у «Агробізнеса» - 5). Наступний пункт – різниця м’ячів у зустрічах між собою. Далі – кількість забитих у цих матчах м’ячів. Представники «Інгульця» наполягають, що у цьому випадку різниця має рахуватися виключно по їх матчах із «Минаєм». Оскільки єдиний поєдинок команд завершився 1:1, визначальним має бути четвертий пункт регламенту. Це – загальна різниця забитих і пропущених м’ячів. В «Інгульця» вона - +17, у «Миная» - +12.

«Третє місце ми відсудимо, переконаний Олександр Поворознюк. – А коли відсудимо, а Федерація прийме рішення, що три команди підіймається, ми виступати у Прем’єр-лізі відмовимося. Бо це буде нечесно у ставленні до «Оболоні, «Металіста» і решти команд. Тому я відмовлюся з гордою совістю і великою честю. Ми не підемо в УПЛ з допомогою бюрократії. Хочемо тільки грати. Мені хочеться підвищитися у класі чесним, спортивним принципом. Бо в нас є репутація. Футбольний клуб «Інгулець» гуде на всю Україну як дійсно народний. Мені буде соромно, коли хтось скаже: «Який ти народний, якщо тебе у Прем’єр-лігу занесли на ношах?» Я цього робити не буду. Краще ще рік пограю в першій лізі, але зайду в УПЛ чесно».

Олександр Поворознюк передбачає, що надалі події розвиватимуться кулуарно і не зовсім чесними методами.

«У тому, щоб зупинити сезон, зацікавлені всі керівні органи нашого футболу, найперше – весь виконком Української асоціації футболу, - каже власник «Інгульця». - Бо зараз туди понесуть мішками гроші, почнеться їх розділ. Це те, що робиться в нашому футболі. Бо коли дві сторони сваряться, завжди виграє той, хто мирить. А що виконком? Сидить там, приміром, Ігор Гатауллін (Президент Асоціації футболістів-професіоналів України, голова Вінницької обласної федерації, 1953 року народження – «Главком»). Вони скоро будуть ходити в памперсах, але не вступляться. Дайте ж нарешті дорогу молодим! Так ні, він (Гатауллін – «Главком») виносить пропозиції, щоб «Волинь» і «Рух» ішли у вищу лігу, а інші розігрували одну путівку між собою. Та нам все одно. Ми й так зіграємо. Але Гатауллін, виходить, вже дав зрозуміти, що вони приймуть на виконкомі?».

За словами пана Поворознюка, «Інгулець» готовий догравати чемпіонат у будь-якому форматі.

«Ми хочемо грати в футбол. Головне, щоб цей формат був сприйнятий суспільством. Мене не зламаєш. Наша команда зараз тренується і буде тренуватися постійно. Якщо хтось думає, що такі рішення змусять мене покинути футбол, той глибоко помиляється. Хтось чекає тестів на коронавірус? Ми в «Інгульці» закупили їх самі. Нікого ми не чекаємо. Усе ми зробили давним давно. І всі наші футболісти здорові», - підсумував Олександр Поворознюк.

Теги: Інгулец; Металіст 1925; Оболонь-Бровар; ПФЛ; Перша ліга;
Просмотров: 610 Комментарии: 4
р Понравилась новость? Да Нет


IhorGM +1   
Я прямо починаю його трішки поважати!
ABSAZ +3   
В моих глазах Поворознюк вырос. Даже удивляюсь сам...

"Так ні, він (Гатауллін – «Главком») виносить пропозиції, щоб «Волинь» і «Рух» ішли у вищу лігу, а інші розігрували одну путівку між собою. Та нам все одно. Ми й так зіграємо. Але Гатауллін, виходить, вже дав зрозуміти, що вони приймуть на виконкомі?".

Прямо в яблочко.
akademik +4   
Щось дійсно,Поворознюка не впізнати по логічним і правильних коментарях.
vetall1999
Я признаюсь честно: до всех выбросов на Металлист-1925, считал его адекватным. По этому интервью вроде бы видно, что у дядьки есть принципы и ум в голове. Но все же то, что он выдавал в нашу сторону уже никогда не забыть..
А по поводу доигровки, это будет самое дурацкое решение, если они все так и закончат, если выведут в Премьер-Лигу команды по результатам текущей таблицы при начатом втором круге, учитывая, что между первым и восьмым местом в таблице разница в две победы.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog