Лавриненко: хочу підтримати футболістів, ми часто забуваємо про них

Добавлено: 22 Мая в 18:42
Лавриненко: хочу підтримати футболістів, ми часто забуваємо про них
 Головний тренер "Інгульця" Сергій Лавриненко у своєму виступі на Раді ліг ПФЛ наголосив на важливості догравання чемпіонатів і застеріг від негативних наслідків у разі дострокового припинення змагань.

«Напевно всі тут чекають висловлювань керівництва клубів, - нагадав Лавриненко. - Проте я як тренер висловлю власну позицію. На жаль, зараз кожен шукає свою вигоду і у нас немає єдності. Клуби Першої та Другої ліг не можуть ухвалити спільне рішення. З кожним днем все складніше і складніше. У клубів Favbet Ліги також немає медичного протокола, проте всі без виключення клуби ухвалили рішення продовжувати чемпіонат. Важливо, що вони відразу на першому зібранні про це домовилися. Розуміємо, що у клубів Favbet Ліги інші фінансові можливості, проте прокотолу дотримуватимуться всі. Всі професіональні клуби в Україні чекають на медичний протокол.

Вважаю, що ми повинні об'єднатися і зрозуміти, як рухатися далі. Розумію, що Прикарпаттю зараз дуже складно через ситуацію в регіоні, проте є клуби, які використовують цю ситуацію, щоб зекономити кошти. Ми зараз думаємо про складний календар, здоров'я, про футболістів, які можуть отримати травми, а хто подумає про нас? Ми вже сім місяців без футболу і невідомо, скільки ця пауза ще триватиме. На наступному зібранні половини керівників та тренерів може не бути.

А що робити футболістам? Якщо у нас ще чотири місяці не буде змагань, то як їм жити? Якщо змагання не продовжаться, то потрібно розривати контракти з футболістами? Хочу підтримати футболістів, адже про них у цій ситуації ми забули.

ФК "Інгулець" наполягає на тому, що потрібно шукати шляхи догравання чемпіонату. Розумію, що декільком клубам буде заборонено приїздити на матчі. Можливо, у такому випадку потрібно звернутися до УАФ, щоб вони дозволили Прикарпаттю виїхати в якусь область, щоб там базуватися та проводити домашні матчі. Потрібно шукати компроміси і шляхи вирішення проблеми. Футболісти, тренери у підвіщеному стані. У всіх є сім'ї, які треба забезпечувати. Знаємо, що багатьом скоротили зарплату. Де гарантія того, що через місяць її ще не скоротять? Футболіст же не може піти працювати трактористом. У нас не такі зарплати, щоб могли дозволити собі рік без футболу", - переконаний фахівець.

Теги: Ингулец; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 139 Комментарии: 1
р Понравилась новость? Да Нет


IhorGM
Підтримаю таку позицію і тренера і клуба!

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog