Як живе НТЦ у Високому в період карантину

Добавлено: 30 Апр в 10:19
Як живе НТЦ у Високому в період карантину
Як живе НТЦ у Високому в період карантину
 Навчально-тренувальний центр у селищі Високий, без перебільшення, є одним із головних та стратегічно важливих спортивних інфраструктурних об'єктів Харківщини. Саме тут "Металіст 1925" цілий рік має змогу тренуватися, відновлювати сили, харчуватися та, навіть, жити. Футбольна база має величезний попит у контексті розвитку футболу. Об'єкт загальною площею майже у двадцять гектарів має сім різних футбольних полів, тренажерну залу, банно-відновлювальний комплекс, кріосауну, медико-реабілітаційний центр, два корпуси для проживання спортсменів, котеджне містечко, харчоблоки та багато іншого. Але, головне, що за всім цим господарством потрібен щоденний професійний догляд.

Під час вимушеної відпустки футболістів тренувальний центр продовжує працювати, аби з поновленням сезону зустріти команду у всеозброєнні. Безперечно, головним тут є поля, за якими догляд потрібен чи не цілий рік. Остаточно вони "прокинулися" близько двох місяців тому, коли повністю розтанув сніг. Зусиллями керівництва ФК "Металіст 1925" на початку весни були закуплені запчастини для польових тракторів, необхідні добрива та насіння для полів, хімікати для зниження бур'яну, деталі для ремонту різноманітного обладнання тощо. Зараз працівники центру щоденно проводять необхідні процедури, аби поля могли бути придатними до експлуатації аж до перших морозів. Це засівання насінням, щоденний полив, додавання піску, прошивка полів штучної ниткою та інші роботи. Через температурний режим (особливо, вночі) наразі трав'яне покриття полів не є достатньо зеленим та міцним, але прогнози синоптиків дають надію на те, що перше тренування "Металіст 1925" проведе все ж на полі відмінної якості. Треба відзначити, що футбольне поле - це дуже складна та коштовна аграрно-технічна споруда.

Прес-служба клубу під час карантину провела не один день на базі, зробила фотофіксацію робіт, а також поспілкувалася з керівництвом та працівниками НТЦ, які розповіли про тонкощі цієї досить копіткої роботи. Окрім того, майже кожного дня центр відвідує керівництво клубу (сюди приїжджають Сергій Стороженко, Володимир Лінке, В'ячеслав Хруслов, Анатолій Біденко, а також окремі засновники Клубу, зокрема, Еміль Тер-Степанян, Андрій Парнюк та інші), яке особисто контролює хід робіт перед відновленням спортивного сезону. Саме ФК "Металіст 1925" узяв на себе всі витрати на функціонування бази, щоденний догляд за полями та приміщеннями, купівлю всього, про що написано вище. Саме наш клуб за власний кошт фінансує злагоджену роботу об'єкту, який йому фактично не належить.

"Такий об'єкт, як тренувальний центр футбольного клубу, дуже складна структура. За нею потрібен відповідний догляд. В усіх аспектах: футбольні поля, житлові будівлі, медичний центр та багато всього іншого, - говорить Голова Наглядової Ради ФК "Металіст 1925" Сергій Стороженко. - Зараз, коли на полях бази нікого немає, ми доручили керівнику НТЦ зробити все, аби газон абсолютно на всіх полях був ідеальної якості. Ми придбали високоякісні добрива та насіння, відремонтувати техніку та приладдя. Наші вболівальники - члени "Клубу вболівальників" - за моїм проханням виготовили на підприємстві спеціальні трафарети для прошивки газону відповідними нитками. Система поливу була за наш рахунок відремонтована, як і системи водовідведення всього центру. І от зараз, як ви можете спостерігати, робота йде повним ходом. Хочу висловити подяку компанії "Житлобуд-1" та її керівникові Олександру Харченку, які для своєї жіночої команди - чемпіона України - та нашого клубу роблять все, аби спортивні споруди були на належному рівні".

Про тонкощі догляду за футбольними полями ми поцікавились у директора навчально-тренувального центру Євгена Вдовенка. За його словами, зараз на полях бази працюють практично всі наявні робітники. Кожен з них відповідає за свій спектр діяльності: хтось працює безпосередньо на сільгосптехніці, хтось регулює застосування добрив та їхнє розподілення на ту чи іншу ділянку газону, інші контролюють динаміку росту трав'яного покрову та відновлюють проблемні ділянки полів.

"Ще на початку березня "прокинулися" всі п'ять полів із натуральним газоном. Наші агрономи та інші співробітники бази активно їх доглядають. Можу вас запевнити, що незабаром вони будуть повністю готовими для прийому нашої команди", - прокоментував роботи за доглядом полів керівник навчально-тренувального центру Євген Вдовенко.

Резюме. Що ми побачили на НТЦ у Високому? Після введення загальнодержавного карантину робота бази не зупинилась. Її керівництво та працівники кожного дня виконують досить великий обсяг роботи, аби наша команда після повернення могла почувати себе у повному комфорті. Фінансує ці роботи ФК "Металіст 1925". Фінансує фактично не свою, а державну власність, але робить це відповідально та своєчасно. Адже розуміє, що слова з ділами розходитися не повинні, і тільки у такому випадку об'єкт буде перебувати у повній бойовій готовності!

Теги: Металлист 1925; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 1050 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog