Дмитро Поспєлов: "Для мене футбол був коханням із першого тренування!"

Добавлено: 25 Марта в 19:22
Дмитро Поспєлов:
 Гравець "Металіста 1925", захисник Дмитро Поспєлов відповів на питання вболівальників, ставши першим героєм рубрики "Постав питання футболісту". Загалом у такій собі онлайн-конференції взяли участь більше п'яти десятків фанатів "жовто-синіх", які у соціальній мережі Instagram цікавилися багатьма аспектами життя та футбольної кар'єри центрбека "М1925". Вже потім Дмитро у телефонному режимі із задоволенням відповів на всі питання.

- Дмитре, вітаємо тебе! Розкажи для початку, де зараз знаходишся та чим займаєшся?

- Доброго дня! Наразі я вдома у Харкові. Звичайно, мав бажання поїхати до Одеси, але в умовах карантину вирішив цього не робити. Намагаюся дотримуватись вказівок медиків та не відвідувати людні місця. Займаюсь із персональним тренером, аби свій фізичний стан тримати в тонусі.

- Ти став першим, кому харківські шанувальники футболу виявили бажання поставити питання. Чи думав, що саме тебе виберуть?

- Чесно кажучи, я особливо не слідкував за голосуванням. Звісно, приємно, що вболівальникам цікаво дізнатися про мене більше.

- І тепер давай перейдемо до питань уболівальників. Юний шанувальник нашої команди (користувач соціальної мережі Instagram mikle_metallist_19) питає, з чого складається день професійного футболіста Дмитра Поспєлова?

- Прокидаюся я десь за три години до тренування, після чого снідаю та не поспішаючи їду на базу. Мешкаю я на Холодній горі, тому до Високого автомобілем мені діставатися десь хвилин 15. На базі у нас тренування, потім обід чи вечеря. Якщо два заняття, то між ними краще за все поспати. Якщо одне - можу індивідуально відвідати тренажерну залу.

(lozovoy_misha24) - Про дитинство твоє питають: як воно проходило та за яких обставин у твоєму житті з'явився футбол?

- У дев'ять років на футбол привів батько, це була теперішня ДЮСШ-11 "Чорноморець". Перший мій тренер - Олександр Борисович Єрмаков, власне, з того моменту я не пропускав жодного заняття. Це було кохання з першого тренування, було дуже цікаво займатися та грати. На першому місці був футбол, але і навчання у звичайній школі не запускав. У дитинстві був у декількох командах, це пов'язано зі зміною місця проживання. У підсумку я закінчив СДЮШОР "Чорноморець".

Теги: генерация слов..
Просмотров: 15 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog