ФК "Металіст 1925" продовжує карантинні заходи

Добавлено: 25 Марта в 14:18
ФК
 ФК "Металіст 1925" в умовах пандемії коронавірусу та введеного владою карантину виконує всі розпорядження центральних та місцевих органів виконавчої влади та рекомендації медичної служби Клубу щодо заходів особистого захисту. Відтепер всі співробітники, засновники та інвестори клубу, а також колектив команди матимуть змогу користуватися захисними масками, які брендовані логотипом "М1925". Цей засіб самозахисту, хоча й виготовлений не в медичній установі, але надійно захищає дихальні шляхи людини від вірусів та бактерій.

Маска - ручний виріб, який зроблено з двосторонньої тканини. Основою для виготовлення є бавовняна тканина бязь, а у середині знаходиться фільтр із медичного спанбонда. Така комбінація виробу у разі правильного застосування є надійним запобіжником проти збудника вірусу.

У виготовленні захисних масок безпосередню участь взяла співробітниця відділу по роботі з уболівальниками ФК "Металіст 1925" Ольга Росоловська, а виконувач обов'язків Генерального директора клубу Анатолій Біденко своїм рішенням дозволив використання на масці бренду ФК. Вболівальники "жовто-синіх" можуть придбати маску в інтернет-магазині "12 гравець", перейшовши за цим посиланням.

Теги: генерация слов..
Просмотров: 8 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog