УЄФА оголосила повний календар матчів фінальної частини Євро-2020

Добавлено: 4 Дек в 15:21
УЄФА оголосила повний календар матчів фінальної частини Євро-2020
 Офіційний сайт УЄФА опублікував повний календар Євро-2020. Збірна України матч з Нідерландами почне 14 червня в Амстердамі о 22:00 за київським часом.

Зустріч з 4-ю командою, яка поки що не визначилася, запланована на 18 червня в Бухаресті. Там ж таки 22 червня о 19:00 стартує гра Україна - Австрія.

Повний розклад матчів Євро-2020

Груповий етап


12 червня
Група A: Туреччина - Італія (22.00, Рим)

13 червня
Група A: Уельс - Швейцарія (16:00, Баку)
Група B: Данія - Фінляндія (19:00, Копенгаген)
Група B: Бельгія - Росія (22.00, Санкт-Петербург)

14 червня
Група D: Англія - ​​Хорватія (16:00 Лондон)
Група C: Австрія - переможець плей-офф Шляху D або A (19:00, Бухарест)
Група C: Нідерланди - Україна (22.00, Амстердам)

15 червня
Група D: Переможець плей-офф Шляху C - Чехія (16:00, Глазго)
Група E: Польща - переможець плей-офф Шляхи B (19:00, Дублін)
Група E: Іспанія - Швеція (22.00, Більбао)

16 червня
Група F: Переможець плей-офф Шляху A або D - Португалія (19:00, Будапешт)
Група F: Франція - Німеччина (22.00, Мюнхен)

17 червня
Група B: Фінляндія - Росія (16:00, Санкт-Петербург)
Група A: Туреччина - Уельс (19:00, Баку)
Група A: Італія - ​​Швейцарія (22.00, Рим)

18 червня
Група C: Україна - переможець плей-офф Шляху D або A (16:00, Бухарест)
Група B: Данія - Бельгія (19:00, Копенгаген)
Група C: Нідерланди - Австрія (22.00, Амстердам)

19 червня
Група E: Швеція - переможець плей-офф Шляху B (16:00, Дублін)
Група D: Хорватія - Чехія (19:00, Глазго)
Група D: Англія - ​​переможець плей-офф Шляху C (22.00, Лондон)

20 червня
Група F: Переможець плей-офф Шляху A або D - Франція (16:00, Будапешт)
Група F: Португалія - ​​Німеччина (19:00, Мюнхен)
Група E: Іспанія - Польща (22.00, Більбао)

21 червня
Група A: Італія - ​​Уельс (19:00, Рим)
Група A: Швейцарія - Туреччина (19:00, Баку)

22 червня
Група C: Переможець плей-офф Шляху D або A - Нідерланди (19:00, Амстердам)
Група C: Україна - Австрія (19:00, Бухарест)
Група B: Росія - Данія (22.00, Копенгаген)
Група B: Фінляндія - Бельгія (22.00, Санкт-Петербург)

23 червня
Група D: Чехія - Англія (22.00, Лондон)
Група D: Хорватія - переможець плей-офф Шляху C (22.00, Глазго)

24 червня
Група E: Переможець плей-офф Шляху B - Іспанія (19:00, Більбао)
Група E: Швеція - Польща (19:00, Дублін)
Група F: Німеччина - переможець плей-офф Шляху A або D (22.00, Мюнхен)
Група F: Португалія - ​​Франція (22.00, Будапешт)

1/8 фіналу

27 червня
1: 2A - 2B (19:00, Амстердам)
2: 1A - 2C (22.00, Лондон)

28 червня
3: 1C - 3D / E / F (19:00, Будапешт)
4: 1B - 3A / D / E / F (22.00, Більбао)

29 червня
5: 2D - 2E (19:00, Копенгаген)
6: 1F - 3A / B / C (22.00, Бухарест)

30 червня
7: 1D - 2F (19:00, Дублін)
8: 1E - 3A / B / C / D (22:00. Глазго)

Чвертьфінали

3 липня
Чвертьфінал 1: Переможець матчу 6 - переможець матчу 5 (19:00, Санкт-Петербург)
Чвертьфінал 2: Переможець матчу 4 - переможець матчу 2 (22.00, Мюнхен)

4 липня
Чвертьфінал 3: Переможець матчу 1 - переможець матчу 3 (19:00, Баку)
Чвертьфінал 4: Переможець матчу 8 - переможець матчу 7 (22.00, Рим)

Півфінали

7 липня

Півфінал 1: Переможець чвертьфіналу 1 - переможець чвертьфіналу 2 (22.00, Лондон)

8 липня

Півфінал 2: Переможець чвертьфіналу 4 - переможець чвертьфіналу 3 (22.00, Лондон)

Фінал

12 липня

Переможець півфіналу 1 - переможець півфіналу 2 (22.00, Лондон)
Теги: сборная Украины; Евро-2020;
Просмотров: 244 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет



  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog