Сергей Стороженко ответил ведущему "ТаТоТаке"

Добавлено: 12 Ноября в 15:41
Сергей Стороженко ответил ведущему
 Наша новость Сколько стоит "пиар" в Ютуб-шоу "ТаТоТаке"? вызвала бурное обсуждение на странице в Фейсбук Сергея Болотникова. Прокомментировал обвинение в свой адрес и соучредитель ФК "Металлист 1925" Сергей Стороженко. (приводим языком оригинала):

Шановний Сергію!

Те, що Вам «пофіг» клуби я за великим рахунком можу зрозуміти – пофіг клуби - пофіг і футбол. А ось те, що Вам пофіг кому зашкодить розповсюдження Вами інформації, це вже нонсенс, оскільки таке відношення до журналістики і фактично до закону є порушенням чинного законодавства. Але я не про це. Чому багато людей підозрюють Вас у заангажованості? Чому Ви не чуєте іншу сторону? Не хочете діалогу? Чому така категоричність суджень? Чому розповсюдження інформації, яка за думками «навколофутбольних» людей, не відповідає дійсності не викликає у Вас роздумів або хоча б сумнівів? Сумніви – шлях до істини!

Відкрию для Вас страшну таємницю:

1. Ми вклали шалені власні кошти в збереження всієї спортивної інфраструктури і в тому числі НТЦ в сел.Високий. Якщо Вам це неприємно чути і ми неправі, а Вам все пофіг, ми готові зняти охорону, якій сплачуємо за цілодобове чергування і не підтримувати експлуатаційний режим футбольних полів, будівельних об’єктів, техніки і механізмів, розпустити агрономів тощо. Міркую, що через дві-три доби ландшафт Чорнобиля буде схожим. Ми вкладаємо власні кошти в збереження цього і інших об’єктів. Наприклад за власний рахунок замінили прожектори на полях дитячої школи, відремонтували автобус, який деякі діячи хотіли запустити на рейс Харків-Київ, але тільки щоб не працював в Клубі. Вам про це нічого не розказували? Ми нічого не ріжемо і не пиляємо. На жаль Вас таке положення не влаштовує.

2. Я двічі пропонував своєму другові О.Ярославському увійти в Клуб. Я повторюю ще раз: нікому жодним чином не заважаю і не маю таких можливостей. На всю власність ФК МХ накладений арешт судовими і слідчими органами. Судом застосована спеконфіскація. Я не впливаю і не можу впливати на функцію держави. Крім того, футбольного клубу «Металіст» Харків не існує. Він виключений з всіх європейських і національних реєстрів і як спортивна одиниця ліквідований. Але, якщо Вам це незрозуміло і Ви переконані у зворотному, то я офіційно повторюю: як тільки О.Ярославський створить МХ, стане спадкоємцем історії і трофеїв, ліквідує всі заборгованості, пройде важкий шлях від аматорів до лідерів професійної Ліги, ми ліквідуємо наш Клуб на його користь. З повагою, Ваш навколофутбольний знайомець

Теги: Сергей Стороженко; Александ Ярославский; Металлист; Металлист 1925;
Просмотров: 3956 Комментарии: 16
р Понравилась новость? Да Нет


IhorGM
Дуже аргументована і виважена відповідь. Браво, Сергію Михайловиче! Нехай тепер цей журна...(не повертається язик) відповість також аргументовано.
IvanKardan +1   
Ох...нный ответ! Просто супер!
АлексR
О.Ярославський створить МХ, стане спадкоємцем історії і трофеїв, ліквідує всі заборгованості, пройде важкий шлях від аматорів до лідерів професійної Ліги, ми ліквідуємо наш Клуб на його користь
Это очень интересно,что теперь зкажут злопыхатели.
urist +1   
Браво appl2
А теперь очень хочется услышать/увидеть ответ этого упыря
Андрей
1) "таке відношення до журналістики і фактично до закону є порушенням чинного законодавства" - не є.

2) "Чому Ви не чуєте іншу сторону?" все ми прекрасно чуємо - ми дали ваш коментар майже в повному обсязі.

3) далі ви пишете дуже багато, розхваляюючи себе і клуб. це все мимо. я ніде не кажу, шо ви поганий чи хороший, я просто відповідаю на питання глядача про повернення ярославського.

4) "Я двічі пропонував своєму другові О.Ярославському увійти в Клуб" ярославський не хоче входити в клуб, він хоче взяти старий мх.

5) "як тільки О.Ярославський створить МХ, стане спадкоємцем історії і трофеїв, ліквідує всі заборгованості, пройде важкий шлях від аматорів до лідерів професійної Ліги, ми ліквідуємо наш Клуб на його користь" - цікава заява, можемо її дати в програмі. але ше раз повторюю - мені по-барабану, я не виступаю проти вас чи вашого клубу, я лише доношу інформацію до глядачів. іноді можу сказати свою думку, але це лише моя думка, і в цьому випадку я нічого не оцінював.

IhorGM +1   
Відповіді в стилі: І я - не я, і хата - не моя...
vabazil
Не знаю, почему Сергею Михайловичу интересно общаться с подобными персонажами...


vabazil +1   
Ps Лучше бы наша пресс-служба /офсайт /неофсайт / хоть кто-нибудь задал бы прямой вопрос АВЯ по поводу того, кто конкретно ему мешает и каким боком тут вообще М1925.
urist
Упырь он и есть упырь
bru2074 +2   
На самом деле очень странное заявление от СМС. Кто будет инвестировать в клуб который могут вот так просто закрыть? Кто будет идти играть за такой клуб когда тебя могут в любой момент лишить работы? Ощущение что Сергей Михайлович знает что Ярик ничего не собирается делать либо очень сильно обиделся на не самые приятные слова в его адрес,хз. Хотелось бы понять что сподвигло его на такое как мне кажется не совсем "правильное" заявление.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog