Євген Пісоцький: "Якість та зміст гри повинні бути кращими"

Добавлено: 8 Ноября в 23:37
Євген Пісоцький:
 Післяматчевий коментар тренера "Металіста 1925" Євгена Пісоцького.

- Всім доброго вечора. Вечір сьогодні, дійсно, добрий! Команда виграла та, виходячи з турнірного становища, здобула три дуже важливих очки. Вітаю з перемогою керівництво клубу, співробітників та, звичайно, всіх уболівальників. Стосовно самої гри, то її якість і зміст повинні бути набагато кращими. Ми не маємо права у простих ситуаціях втрачали м'ячі, після чого людина виходить віч-на-віч. Гру сьогоднішню ми проаналізуємо, зробимо правильні висновки та будемо рухатися далі. Вважаю, що ми на правильному шляху та рухаємося вперед із високо піднятою головою.

- Тренер "Балкан" сказав, що сьогоднішня гра була безбашеною...?

- Я з ним повністю погоджуюся. Вона такою була, бо ми втрачали м'ячі, після чого суперник повинен був забивати. Добре, що суперник цими шансами не скористався.

- Як відбувалася комунікація між Андрієм Демченком та тренерським штабом?

- Вважаю, що вилучення нашого головного тренера в Петровому було несправедливим, але наразі це вже в минулому. Стосовно комунікації, то проблем ніяких не було, адже ми всі знаходилися у безпосередній близькості одне від одного.

- Чому так пізно робили заміни?

- Все робили по грі. У Кравченка було незначне ушкодження і він попросив його замінити. Ну, а Лукаса ми випустили, аби додати швидкості попереду. Якось так.

- Чи можете ви зараз сказати, що відтепер саме Дерек - головний нападник команди?

- Дерек та Давидов - основні гравці, які конкурують за місце в основному складі. Якщо ви читали інтерв'ю Дерека, то вже знаєте, що він розуміє, в який Чемпіонат приїхав, і що тут повинен бути добре готовий фізично. Тобто, психологічно він готовий добре. Молодець, що забив два м'ячі, це його робота. Ми вважаємо, що він її виконує добре.

- Як, за відсутності Едмара, знаходите спільну мову з ним?

- У нас є Паоло - його агент, який і допомагає нам із перекладом. Проблем немає.

- Коли ми зможемо побачити на полі нового захисника?

- Келіт їздив до Нігерії, адже йому тільки-но виповнилося 18. Повернувся він десь два тижні тому і зараз знаходиться не в тому фізичному стані, аби повноцінно конкурувати за місце у старті. Він молодий гравець і, якщо буде виконувати всі вказівки тренера, в нього точно все ще попереду.

- Попереду два важких матчі на виїзді…

- Так, ви праві. Будемо готуватися, розуміючи, що наші суперники - конкуренти у верхній частині таблиці. Однозначно, матчі будуть складними.


Теги: Евгений Писоцкий; Металлист 1925;
Просмотров: 683 Комментарии: 2
р Понравилась новость? Да Нет


IhorGM
"Стосовно самої гри, то її якість і зміст повинні бути набагато кращими." - це добре що тренери розуміють і будуть над цим працювати, це обов'язково принесе належні результати. Успіхів!
фаншан
Очень надеюсь, что игра изменится в лучшую сторону. Металлист 1925 победил, получил 3 очка, но домашние игры оставили в этом сезоне неприятное впечатление. Надо было выигрывать с крупным счетом, но почему-то не получилось сделать, хотя были несколько хороших матчей. Всем игрокам и тренерам удачи. Надеюсь, что в следующей игре будет присутствовать Демченко.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog