Роман Мельник: Моментів було створено вдосталь, по перерві підвела реалізація

Добавлено: 13 Окт в 08:13
Роман Мельник: Моментів було створено вдосталь, по перерві підвела реалізація
 Головний тренер "Авангарду" Роман Мельник - про підсумки кубкового матчу-відповіді з "Крем'янцем" і не тільки…

– Романе Петровичу, характер гри сьогодні до перерви вийшов для "Авангарду" ударним. Команда фактично зняла питання виходу в півфінал ще у першій половині? Чи можна сказати, що вийшли два різних за змістом тайми?

– Команда провела два хороших тайми. Але по перерві підвела реалізація. Моментів було створено більш ніж достатньо. У суперника, в свою чергу, було півтора моменти і вони забили нам два м'ячі.

– Останні два-три тижневих тренувальних цикли команда провела в марафонському темпі: грали в форматі "два дні на третій". Наскільки хлопці витримали цей іспит?

– Так вийшло що в один час до Чемпіонату України додалося ще два турніри. Ми розуміли, що грати одним складом в трьох турнірах неможливо. Тому в ДЮФЛУ та Кубку області вирішили зіграти основним складом, а в Кубку міста – хлопцями які отримують менше ігрової практики. Ті випробування, які були у команди, вона витримала. У всіх матчах ми грали тільки на перемогу, навіть в програному – "Агромолу" – хлопці боролися за результат до останньої хвилини.

– Напередодні ми завершили виступ у Кубку Харкова і по суті залишилися два турніри для участі - Кубок області та Чемпіонат ДЮФЛУ. Формат дві гри на тиждень дозволить стабілізувати і грамотно дозувати навантаження підопічних?

– Два матчі на тиждень – це нормальний графік для молодих хлопців. У цей період головне завдання тренерського штабу грамотно розподілити ігрове навантаження між футболістами, щоб не було провальних матчів.

– Друге проміжне місце в підгрупі "4" ДЮФЛУ. Два пропущених м'ячі в 5 матчах, три перемоги і відставання на три очки від лідера підгрупи - команди Краматорська. Вас особисто ці всі фактори обнадіюють?

– Вважаю, що ми на правильному шляху. Хлопці зараз починають демонструвати той футбол, який ми хочемо бачити. Намагатимемося поліпшити реалізацію своїх моментів і до гри з Краматорському повинні підійти в оптимальній формі.

– Чи задоволені ви прогресом виконавців з якими працюєте не перший рік? На ваш погляд як хлопцям дається перехід з юнацького футболу в футбол юніорський, професійний?

– На мій погляд, все хлопці прогресують. Перехід з дитячо-юнацького в дорослий футбол, як доводить практика, дуже важкий. Але керівництво клубу і тренерських штаб прикладають максимум зусиль, щоб наші футболісти його не помітили.

– Ваші очікування від майбутнього матчу з "Ареною". Це буде третє поспіль харківське дербі. Порівнюючи "Арену" з "Коброю" і "УФК-Олімпіком", можна сказати, що "Арена" – це найбільш грізний опонент з нашого міста, і недооцінка може бути чреватою?

– На мій погляд, "УФК-Олімпик" та "Арена" – дві приблизно однакові за силою команди. Ніякої недооцінки з нашого боку не буде. Готуємося до чергового дербі, в якому повинні показати хороший рівень футболу і досягти позитивного для нас результату.

Теги: генерация слов..
Просмотров: 275 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog