Андрій Демченко: "Такі матчі також треба проходити"

Добавлено: 12 Окт в 22:36
Андрій Демченко:
 Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Андрія Демченка.

- Гра склалася для нас дуже важко. У нас було багато проблем при виході із захисту, але на це є об'єктивні причини, адже гру пропускали два ключевих гравця - Кольцов та Ямполь. Якщо у центральній ланці пропускають гру двоє футболістів, які керують грою, це важко. Перевели Романова з флангу у середину, поставили Шершня на незвичну позицію "шостого" номера. Нестача досвіду гри на цих позиціях далася взнаки. Сьогодні ми виглядали не властиво для нас, тому був такий малюнок гри. Господарі були більше на м'ячі та у них було більше моментів. Я радий, що мої хлопці вистояли, билися та по такій поганій грі у підсумку ми веземо звідси один заліковий бал.

- Після гри у вашій роздягальні було дуже гучно. Маєте претензії до своїх підопічних?

- Так, була звичайна чоловіча розмова. Поговорив з людьми, які не виконали наші вимоги. Був проміжок, де ми контролювали гру, але з простими помилками втратили контроль, а наприкінці віддали ініціативу "Чорноморцю". Була серйозна розмова.

- Ви не вважаєте, що ваші гравці могли недооцінити суперника?

- Ні, ми аналізували гру "Чорноморця". У вас дуже хороша команда, а за прізвищами всі ваші футболісти грали у вищому дивізіоні та пройшли серйозну школу. Ми не їхали сюди на прогулянку, ми знали, що потрапимо під серйозний тиск, грамотну команду. У деяких ситуаціях вам не щастить. "Чорноморець" незаслужено знаходиться на тому місці, де він зараз, по сьогоднішній грі - це дуже організована команда, проти якої дуже важко грати.

- Наступної суботи дуже важлива гра проти "Оболоні Бровар", вже тримаєте її у думках?

- Так, я радий поверненню Кольцова та Ямполя, які пропускали цю гру через дискваліфікацію, ми будемо у бойовому складі. Всі займуть свої позиції та вдома буде зовсім інша гра, ніж сьогодні.

- Як вважаєте, ви сьогодні здобули бал, чи втратили два?

- Я не буду лукавити - ми задоволені, що взяли очко. Навіщо обманювати, ми грали погано, але з виїзду привезли очко. Такі матчі також потрібно вміти грати, коли важко і суперник тебе переграє, але ти добігаєш та борешся. Так, є проблеми у малюнку та структурі гри. У мене є претензії, але я розумію, що деякі матчі потрібно витягати на жилах. Цю якість ми сьогодні продемонстрували.

Теги: Андрей Демченко; Металлист 1925; Черноморец;
Просмотров: 1149 Комментарии: 12
р Понравилась новость? Да Нет


akademik
Повернення даних гравців,це великий плюс до матчу з Оболонню.Те,що команда перевірила себе в обороні,то добре,але спасибі Сидоренку та " хрестовині".А до слова,арбітр начебто не чудив,як з Колосом.Тренеру та команді перемоги!
АлексR -1   
Надо постараться с Оболонью сыграть без валидола.
IhorGM +2   
Тренер усе сказав по-ділу.Голвне виправити ті помилки які були Добре що з Оболонню гратимуть Ямполь та Кольцов,сподіваюсь зможуть досягти необхідного результату при більш видовищній грі.
Tony1971 +3   
Без валидола не получится даже если будем играть хорошо, оболонь очень серьёзный соперник и моменты для себя они будут стремиться создавать. Надо будет в каждом моменте играть до конца. Недосмотрел, недобежал, недоиграл с ними не прокатит
АлексR
Полностью согласен,надеюсь в суботу будет всё без приставки не.
Dias
Полностью согласен с постом. И претензий к тренеру нет и быть не может, хотя замены по позициям должны быть, чтобы команда играла. Ладно карточки, два матча максимум, а если эти игроки, не дай Бог, получат травму и вылетят на пол-года? Что задачи команды гробить? Нельзя быть без бэкапа! Вот этот бэкап и будет главной задачей Демченко в межсезонье.
Смотритель +2   
Это было честно. Тем более, что все и так все видели. Надеюсь исправят все ошибки и не допустят новых...
Tony1971 +1   
Уравновешенный грамотный тренер который ещё и в раздевалке может по делу напихать. Очень надеюсь что он сделает имя команде, а команда сделает имя ему.
masyanolchik +1   
В голові не вкладається, що тепер навіть Волинь має шанси вийти до УПЛ. Треба сподіватися, що Гірник не подарує легкої перемоги Рухові.
А в проекції ми на четвертому місці, але дуже невпенено.
AndreiD +1   
К тренеру притензий нет. Не его вина, что у нас не кем равноценно заменить ведущих игроков стартового состава. По той игре что показали, мы преобрели 1 балл, а не потеряли 2.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog