Відбулось перше засідання робочої групи з реформування ДЮФЛУ

Добавлено: 9 Окт в 20:38
Відбулось перше засідання робочої групи з реформування ДЮФЛУ
 Сьогодні 9 жовтня 2019 року в приміщенні Української асоціації футболу відбулось перше засідання робочої групи з підготовки реформи Всеукраїнських змагань з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів, сезону 2020-2021.

Порядок денний засідання.

1. Обговорення загальних питань з організації діяльності робочої групи з питань підготовки реформи в системі змагань ДЮФЛУ, далі - Група.
• Напрацювання «дорожньої карти» в роботі Групи з визначенням відповідних дедлайнів.
• Обговорення та затвердження єдиного проекту з реформування системи змагань від членів Групи.
• Підготовка презентаційних матеріалів для подальшого обговорення з представниками клубів – потенційних учасників Еліт – ліги.
• Обговорення термінів організації презентаційної наради з представниками клубів – учасників змагань Еліт – ліги.

2. Підготовка проекту Регламенту Чемпіонату України з футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних закладів, сезону 2020 -2021 років.
Визначення ключових змін на відміну від Регламенту попередніх сезонів.

- Заявкова компанія
- Формула проведення змагань.
- Он-лайн трансляції матчів
- Якість суддівства

3. Обговорення механізму погодження «Регламенту з атестації дитячо-юнацьких спортивних закладів в системі змагань ДЮФЛУ» - далі –Регламент з атестації.

4. Обговорення питань з імплементації вимог «Регламенту з атестації дитячо-юнацьких спортивних закладів в системі змагань ДЮФЛУ» та запровадження механізму з моніторингу потенційного виконання вимог Регламенту з атестації, клубами – учасниками змагань ДЮФЛУ.
- Клуби Еліт – ліги
- Клуби Вищої ліги
- Клуби Першої ліги

5. Обговорення питання щодо дотримання вимог діючого «Регламенту Чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів сезону 2019 -2020 років», а саме вимог п.5 Статті 16 «Обов’язки клубу – господаря поля» та п.3 Статті 22 «Порядок проведення та надання відеозапису матчу»
.
Участь у робочому засіданні прийняли два Перших - Віце - президента УАФ - Вадим Костюченко та Олег Протасов.

Вадим Костюченко зазначив, що робота з підготовки реформи змагань ДЮФЛУ є надважливою та її результат має повністю задовольнити потреби клубів - учасників змагань Чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних закладів. Формула проведення змагань з урахуванням реформи має бути обгрунтованою та виваженою, враховувати фінансові та соціальні можливості клубів та не в якому разі не бути такою, яка буде викликати конфліктні питання в організації змагань.

Олег Протасов зазначив: "Робота з організації конструктивних змін у системі змагань ДЮФЛУ була розпочата вже доволі давно, саме тому результат її має бути цікавим для всіх клубів ДЮФЛУ.
Члени робочої групи мають плідно попрацювати з метою вирішення єдиноприйнятної формули проведення змагань, щоб невілювати різницю команд в классі за спортивними показниками та при цьому врахувати реальні можливості клубів - потенційних учасників еліт - ліги, яка має стартувати вже в наступному сезоні.

За підсумками роботи були прийняті узгоджені наступні організаційні питання.

1. Затвердити періодичність проведення засідань робочої групи не рідше ніж один раз на два тижні. З результатами та прийнятими рішеннями на засіданнях, інформувати керівництво УАФ та ДЮФЛУ у форматі відповідних протоколів.

2. Затвердити 7 листопада 2019 року, як дату проведення презентаційного засідання реформованої системи змагань для представників клубів Вищої ліги - потенційних учасників змагань Еліт - ліги.

3. Підготоувати відповідну презентацію та надати її для попереднього розгляду керівництву УАФ та ДЮФЛУ та представникам команд - учасників змагань ДЮФЛУ в Вищій лізі, до 24 жовтня.

4. Провести роботу з підготовки проектів регламентних документів з організації та проведення змагань Чемпіонату України серед дитячо-юнацьких спортивних закладів, сезону 2020 -2021 років, а саме:

а). Проект "Регламенту змагань Чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких спортивних закладів, сезону 2020 -2021 років".

б). Проект "Регламенту з атестації дитячо-юнацьких спортивних закладів - учасників Всеукраїнських змагань з футболу" з урахуванням реформи в системі проведення змагань.

5. Питання 4 поряку денного обговорити на наступному засіданні, підготувавши пропозиції для прийняття відповідного механізму з його реалізації.

6. По п'ятому питанню прийнято рішення що до підготовки відповідного листа на клуби - учасники змагань у Вищій лізі з розясненням вимог чинного "Регламенту змагань", в частині проведення обов'язкової онлайн трансляції матчів серед команд Вищої ліги.

7. Наступне засідання робочої групи провести 22 жовтня 2019 року.

Теги: генерация слов..
Просмотров: 217 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog