Що відомо про Лігу Конференцій – новий клубний турнір від УЄФА

Добавлено: 12 Сент в 12:40
Що відомо про Лігу Конференцій – новий клубний турнір від УЄФА
 Офіційно УЄФА ще не оголосив про створення нового турніру, який буде третім за статусом після Ліги Європи та Ліги чемпіонів. Це стосується як класу команд так і преміальних. Вперше про новий турнір, тоді з робочою назвою "Ліга Європи 2", УЄФА заговорило в грудні 2018 року.

Назва: Турнір буде називатися Europa Conference League або Ліга Конференцій. Перший розіграш турніру запланований на сезон 2021/2022.

Формат: 32 команди будуть розбиті на 8 груп по 4 команди: груповий етап, 1/8 фіналу, чвертьфінал, півфінал і фінал. Переможці групового етапу отримують пряму путівку в 1/8 фіналу. Команди, які зайняли другі місця, проведуть стикові матчі з клубами, які посіли треті місця в своїх групах в Лізі Європи.

В новий турнір потраплятимуть як невдахи кваліфікацій Ліги чемпіонів та Ліги Європи, так і команди напряму. До прикладу, в Україні, ймовірно, цього сезону в Лігу Конференцій потрапила б "Зоря", яка зайняла 5 місце в турнірці минулого сезону. Турнір матиме 141 матч за 15 ігрових днів. Матчі відбуватимуться в четвер. Аби не накладилися на поєдинки Ліги Європи, ймовірно, змістять час старту матчів на 18:30. Переможець отримає путівку у наступний розіграш Ліги Європи.

Цікаво, що насправді до цього в УЄФА вже існували турніри, які були треті за статусом, як от Кубок володарів кубків, де двічі перемагало "Динамо". Проте, в 1999 році його скасували, адже він не витримував ні глядацької, ані якісної, в футбольному значенні, конкуренції. Як буде цього разу, потрібно буде зачекати аби побачити.

Теги: генерация слов..
Просмотров: 452 Комментарии: 5
р Понравилась новость? Да Нет


IhorGM +3   
Між іншим Кубок Кубків ніяк не був третім за рангом! Третім був кубок УЄФА.
МеталлЧемп +3   
Уже не знают что придумать , придумают всякую х..ю , лишь бы бабки на этом заработать.
Kosmin
многим клуба даже Лига Европы интересна, так чем их завлечет третий по силе турнир?
фаншан
Я считаю, что было бы интересным другой турнир. Вот его схема: участвуют по 2 команды от каждой страны Европы, которые не получили места в Лиги Чемпионов, в Лиге Европе. Всего 110 команд из 55 стран. От Украины были бы команды, которые заняли 6-7 место. Эти 110 команд делим на 5, дальше проходят победители групп. Играть в 2 круга: каждый соперник играет друг с другом по 2 раза: дома и на выезде. Их всего 22 команды и 10 команд, которые заняли 2 места только по лучшим показателям, кто больше забьет голов. Всего 32 команды. Дальше 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 и финал. Играть матчи в среду и четверг. Победитель данного турнира проходит в следующем сезоне сразу в групповой раунд Лиги Европы. Время начала всех матчей - 18.30
IvanKardan
А мне нравился Кубок обладателей кубков! И возрождение именно такого турнира вернуло бы интерес к кубковым турниром и внутри стран. Я вообще люблю кубковые матчи, которые Металлист Маркевича и нынешний М-1925 благополучно сливают.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog