УЄФА визначився з назвою третього єврокубка – турнір стартує у сезоні 2021/2022

Добавлено: 11 Сент в 14:00
УЄФА визначився з назвою третього єврокубка – турнір стартує у сезоні 2021/2022
 УЄФА продовжує працювати над запровадженням ще одного клубного турніру, який буде третім за рангом після Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Новий турнір має стартувати із сезону 2021/2022 і, ймовірно, називатиметься Лігою Конференцій, повідомляє Sport Bild. Однак, остаточно назву нового турніру ще не затверджено. Рішення має прийняти виконком УЄФА.

Змагання матиме такий же формат, що і Ліга Чемпіонів: груповий етап (32 команди), 1/8 фіналу, 1/4 фіналу, півфінал та фінал. Особливістю є те, що перед стадією 1/8 фіналу відбудеться додатковий раунд плей-оф між командами, що посіли треті місця в групах Ліги Європи та другі місця в групі Ліги Конференцій. Також переможець третього єврокубка матиме гарантовану путівку у груповий етап Ліги Європи наступного сезону.

До слова, новий турнір гарантує, що на груповому етапі єврокубків будуть представлені щонайменше 34 асоціації (зараз мінімум 26). Новий турнір буде відкритий для всіх національних асоціацій. Всі асоціації збережуть ті ж сумарні квоти, що і зараз.

Теги: генерация слов..
Просмотров: 1128 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog