Parimatch став генеральним спонсором ФК "Металіст 1925"

Добавлено: 30 Авг в 21:18
Parimatch став генеральним спонсором ФК "Металіст 1925"

 Компанія Паріматч стала Генеральним спонсором ФК "Металіст 1925". Це перша угода, підписана Parimatch с представником ПФЛ.

Parimatch - меценат спорту №1 в Україні. Компанія готова підтримувати яскравих і цікавих лідерів у всіх видах спорту. Партнерством з "Металістом 1925" компанія дає сигнал усім представникам українського футболу: якщо клуби готові переходити на новий рівень, Parimatch підтримає їх на цьому шляху!

"Харківський клуб по інфраструктурі та роботі з уболівальниками перевершує багато клубів УПЛ. Також "Металіст 1925" - представник міста-мільйонника, одного з найбільших в Україні. Історично харків'яни дуже люблять свій клуб і чекають повернення великих матчів за участю народної команди. Компанія "Parimatch", зі свого боку, розвиваючи футбол в Харкові, зробить максимум, щоб наблизити цей момент", - прокоментував партнерство Вадим Місюра, представник бренду компанії "Parimatch".

"Ми розглядаємо партнерство з "Parimatch", як визнання здобутків нашого клубу", - зазначив Володимир Лінке, Генеральний директор "Металіста 1925". - Нами була проведена велика робота з моменту заснування клубу і ми, дійсно, заряджені перемагати! З такими партнерами це робити значно легше. Контракт підписаний днями і вже з 31-го серпня можна буде побачити логотип "Parimatch" на нашій формі, на стадіоні під час матчів та ТВ-трансляціях".

Теги: Металлист 1925; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 2182 Комментарии: 13
р Понравилась новость? Да Нет


Слобожанец -8   
Ну,ось ми і дочекались споснсора-конторуdumБудуть підозри на результат.
AndreiD +5   
У Динамо один из спонсоров БК Марафон, и что с того? У Реала БК bwin. Да почти у каждого клуба Испании, Германии, Англии есть контракт с конторами, это ни о чем не говорит.
Андрей +5   
У половины клубов УПЛ спонсоры буки, тот же Париматч у ШД, Олимпика, Ворсклы + они спонсоры нашей сборной. А вот среди клубов ПФЛ, это первый подобный договор, за что огромный респект нашему коммерческому отделу, который вели переговоры около месяца!
masyanolchik +4   
відкрию вам секрет, що букмекери з тими, хто грає договірні матчі контракти не підписують.
ctytxrf76 -5   
это у них ни о чем не говорит, у нас это немного по-другому
masyanolchik +2   
не потрібно шукати підводні камені там, де їх немає.
jimslade
С Олимпиком же подписали)
Смотритель -2   
Неоднозначные какие то новости в последний день лета...
С одной стороны новый спонсор да еще такой, это замечательно, а с другой спонсор Шахтера еще больше поднимает вопрос кто в городе( на стадионе) хозяин? Не с подачи ли Шахтера он у нас появился и не катимся ли мы в сторону Мариуполя...
jimslade
Мариуполь 2 года подряд в ЛЕ выходит. Так что не такая и плохая сторона)
Смотритель -1   
И толку? Место Шахтера - 3 занимать?

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog