"Металіст 1925" U-14 провів два матчі з "Гопри"

Добавлено: 15 Авг в 20:10
 "Металіст 1925" U-14 один із етапів підготовки до старту в ДЮФЛУ проводив на Херсонщіні, де провів дві контрольні зустрічі із місцевим ФК "Горпри"

Ігри складались із трьох таймів по 20 хвилин кожний, що дало змогу тренерам надати можливість зіграти всім юним футболістам.

В першій грі, яка відбувалась в с.Чулаківка Голопристанського району, перевага була на боці харків’ян. Юні харківські футболісти були швидшими і мали беззаперечну перевагу і перемогли із рахунком 5:1.

В другій грі, яка пройшла в м.Гола Пристань на стадіоні "Дніпровець", голопристанці проявили характер і дали бій більш іменитому супернику. Ведучи по ходу гри з рахунком 2:0, змарнували щонайменше ще чотири гольових моменти. Гра була видовищною і пройшла на хороших швидкостях. Команди вміло контролювали м’яч і створювали гольові моменти після гарних комбінацій. В третьому таймі харків'яни скоротили рахунок. Гра закінчилась перемогою ФК "Гопри" 2:1.

Між командами склались дружні стосунки. Суперники грали один проти одного жорстко, але в межах правил. Так і повинно бути. Після гри всі дружньо потиснули руки один одному.

img

img

Теги: Металлист 1925; ДЮФСШ; ДЮФЛУ;
Просмотров: 257 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog