Кополовець: «Запропонував Федецькому закінчити кар’єру в Минаї, але він обрав інший шлях»

Добавлено: 13 Июля в 08:00
Кополовець: «Запропонував Федецькому закінчити кар’єру в Минаї, але він обрав інший шлях»
 Граючий спортивний директор Минаю Михайло Кополовець розповів, що нещодавно пропонував перейти до Минаю колишньому захиснику Карпат Артемові Федецькому, а також сказав, что на перегляді в команді наразі перебувають легіонери.

Крім цього, Кополовець поділився враженнями від знайомства з колишнім тренером Зорі Юрієм Вернидубом, який відвідав товариський матч Минаю проти Карпат.

«Співпраця з Вернидубом? Так, ми постійно на зв’язку. Це, звичайно, величезний плюс, що Вернидуб приїжджав до нас. Зокрема, відвідав спаринг із Карпатами. Дуже, дуже цікава людина! Я надзвичайно радий, що з ним познайомився ближче. Сподіваюся, будемо спілкуватися далі. Ми завжди йому раді. Вернидуб вже зараз розповів нам багато цікавих речей. Можливо, якихось футболістів порадить. Підказуватиме й надалі. Принаймні, поки не знайде собі нову команду», — цитую слова Кополовця Football24.ua.

«Кого з відомих гравців ми могли підписати? Якщо ти хочеш почути про якусь зірку – таких ми не «вели». Але зараз переглядаємо одного бразильця. Він тільки приїхав, стежимо за ним. Виглядає досить пристойно. Можливо, прибуде ще один бразилець. Ми не ставимо собі за мету побудувати інтернаціональну команду. Просто окремі позиції потребують серйозного підсилення. Наприклад, отой бразилець, який приїхав, – захисник».

«Щодо зірок, то був у нас на прицілі Артем Федецький. Але що вдієш – він у політику зібрався. Коли в Артема виникли нюанси в Карпатах, я одразу запропонував йому закінчити кар’єру у Минаї. Але Федецький обрав інший шлях».

«Переїзд до Ужгороду? Ми однозначно залишимося вдома – це принципове рішення президента клубу і всієї команди. Тут збудований стадіон. Як буде далі? При потребі проведемо реконструкцію арени, збільшимо її місткість».

«Чи вийду на поле в новому сезоні? Грати я буду – це однозначно. Розумію, що рівень Першої ліги – сильніший, ніж у Другій лізі. Головне, щоб травми мене оминали. Звичайно, я відчуваю по своєму організму, що вже немає тієї свіжості, як раніше. Але чим зможу – тим допоможу команді».

Нагадаємо, що Минай за підсумками минулого розіграшу Другої ліги забезпечив собі підвищення в класі — в новому сезоні клуб із Закарпаття буде виступати в Першій лізі.

По закінченню сезону Минай очолив колишній гравець команди Василь Кобін.

Теги: Минай; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 384 Комментарии: 0
р Понравилась новость? Да Нет  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog