Тимчик: Якщо не отримаю шанс в Динамо, хочу знову піти в оренду
Добавлено: 13 Янв 2019 в 14:56 (фаншан)
"Зорі" Олександр Тимчик, контракт якого належить "Динамо", підвів підсумки минулого року.

- Чим найбільше тобі запам'ятався 2018 рік?

- Напевно, тим, що у мене була можливість грати, виходити на поле. Було довіру з боку тренерського штабу "Зорі". Вийшло також зіграти в Лізі Європи. Думаю, в цілому в плані футболу це був хороший рік, який можна занести в актив.

- Що зазначив нового в тренерські принципи Юрія Вернидуба?

- Найголовніша якість, на мій погляд, він розуміє кожного футболіста. До кожного гравця у нього є підхід. Думаю, це більш ніж достатньо, щоб знайти контакт. Він завжди знає, як мотивувати футболіста, знає, з ким і в якому тоні розмовляти, щоб гравець його зрозумів.

- На твій погляд, що вийшло у "Зорі" в чемпіонаті, і що не вийшло?

- Думаю, після перемоги над "Карпатами" ми подумали, що все буде вийдуть так і далі. Додалися гри в Лізі Європи і в підсумку в Прем'єр-лізі забуксували. Після того як вилетіли з Ліги Європи, розуміли, що знаходимося не на тій позиції, на якій повинні бути. Тому зосередилися на чемпіонаті і поліпшили свої результати. Головною проблемою було те, що в деяких іграх не могли втілити свою перевагу в голи. Але завдяки тренерському штабу, футболістам, в кінці року набрали очки і зараз вийшли на четверте місце.

- Проти "Динамо" тобі хотілося зіграти?

- Так звісно. Хотілося відчути, чи гідний виступати на рівні такої команди або дійсно ще рано, як говорять про це і пишуть в пресі.

- Навесні "Зоря" зможе пробитися в першу "шістку", щоб боротися за єврокубки?

- Це завдання номер один. Конкуренція, звичайно, теж пристойна. Але ми ставимо завдання бути не тільки в "шістці", але і боротися за призові місця.

- Влітку, після того як закінчиться оренда в "Зорі", які плани?

- Поки не знаю. Буду повертатися в "Динамо", а там подивимося. Якщо буду підходити тренерському штабу, можливо, отримаю шанс в "Динамо", якщо немає, хочу знову піти в оренду, щоб грати в Прем'єр-лізі, а не в дублі.
Динамо; УПЛ; Футбольные трансферы;
Просмотров: 147 Комментарии: 0

  

  

« На главную
Вход Регистрация
На главную
waplog