Засідання комісії з комунікації з уболівальниками. Підсумки
Добавлено: 9 Ноября 2018 в 18:00 (Андрей)
У четвер, 8-го листопада, в конференц-залі стадіону "Металіст" відбулося засідання клубної комісії з комунікації з уболівальниками. На засідання були запрошені комерційний директор ФК "Металіст 1925" Антон Іванов та менеджер із роботи з уболівальниками Ольга Росоловська. Відкрив засідання голова комісії Андрій Куликов, який ознайомив присутніх із порядком денним.

На цій нараді були розглянуті дуже важливі і, в той же час, приємні напередодні новорічних свят питання. Комісія розглянула наступні питання:

- проведення передноворічних заходів для вболівальників;

- проведення спільного тренування для членів "Клубу вболівальників" з основним складом "Металіста 1925" під час зимової паузи в Чемпіонаті;

- проведення традиційної зустрічі тренерів і гравців команди з уболівальниками;

- голосування за кращих гравців в кожній лінії команди та голосування за кращий гол літньо-осінньої частини сезону;

- популяризація "Клубу вболівальників" в місті;

- маркетингові заходи перед домашнім матчем із "Дніпром-1".

Засідання пройшло дуже жваво та з активним обговоренням кожного питання. За його підсумками були прийняті рішення щодо більшості питань, а по частині з них - члени комісії домовилися продовжити обговорення в онлайн-режимі. Не обійшлося і без обговорення двох майбутніх матчів нашої команди з "Волинню" та "Сумами". Наші вболівальники своєю активністю та своїми ініціативами допомагають клубу. Безсумнівно, діяльність комісії з комунікації з уболівальниками приносить користь ФК "Металіст 1925", а сам 12-й гравець відчуває свою причетність до розвитку клубу та підвищенню його популярності.
Металлист 1925; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 340 Комментарии: 0

  

  

« На главную
Вход Регистрация
На главную
waplog