Олександр Горяінов: "Мені сьогоднішня гра сподобалась"
Добавлено: 13 Окт 2018 в 22:56 (Андрей)
Післяматчевий коментар виконувача обов'язки головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.

- Не хочеться коментувати матч по гарячих слідах, бо інколи буває таке: дивишся гру і вона тобі подобається, а при повторному перегляді думка змінюється. А буває і навпаки. Треба проаналізувати все, що відбувалося на полі і лише потім давати аналіз. Ми готувалися до дуже хорошої команди, знали, що "Гірник-Спорт" добре контролює м’яч, тому просили футболістів у перші хвилин 20 "накривати" суперника на його половині поля. Таким чином, наші півзахисники повинні були відбирати м’яч та починати атаки. Власне, моменти були у Синиці, той же Коваленко виходив сам на сам. Особисто мені сьогоднішня гра сподобалась.

- Чи задоволені ви виходом на поле Сули та чому не грав Луїз Фернандо?

- Давидов втомився, а Сула за рахунок швидкості повинен був "поганяти" захисників. Розраховували на те, що він заб’є сьогодні. Ну, а по Нандо - це наше рішення. З ним все добре, просто сьогодні грали інші хлопці. Хто краще проявляє себе на тренуваннях, той і виходить на заміну.

- Нам здалося, що наприкінці першого тайму гравці суперника виглядали краще фізично. Чи так це, як вважаєте?

- Це емоційне враження, тому не хочу його коментувати. Ми з хлопцями розберемо гру, вкажемо їм на помилки, на хороші моменти, тоді і можна буде щось говорити. В нас були ще моменти, тому не сказав би, що ми погано виглядали фізично.

- Чи вплинула на вас присутність на стадіоні Мирона Маркевича?

(посміхається) - Я його не бачив, адже був увесь у грі. А він був, так?!

- Якщо зайшла мова про Маркевича, чи плануєте ви організований похід на матч збірної у вівторок?

- Не думали ще про це, адже готувалися до сьогоднішньої гри. Знаю, що деякі футболісти підуть, про організований похід відповісти не готовий.

- Коли Олександр Горяінов буде вже повноцінним головним тренером?

- Це питання не до мене, а до керівництва. Я намагаюся не думати про приставку "в.о", а просто роблю те, що й повинен, тобто треную команду.

Просмотров: 872 Комментарии: 11
ddd
фаншан    (13 Окт 2018 в 23:54)
Результат матча победный, это хорошо, а содержание, ведение и тактика игры не очень. Работать, работать и еще раз работать.
!
Arkan1925    (14 Окт 2018 в 03:29)
Главное что победили,но игра была слабенькая, видимо присутствие товарища Стороженко вместо с МБМ повлияло на исход)) ждём ярких побед)
!
GMO    (14 Окт 2018 в 05:11)
Arkan1925, ?? Можно по-разному воспринимать значимость и влиятельность персоны СМС в клубе МХ1925, я не член клуба и не знаю об этом ничего, но очевидно, что его задача как учредителя и болельщика - победы команды в каждом матче, противоположное было бы просто не логично, так каким образом его присутствие на стадионе могло негативно сказаться на игре команды? Тем более он вроде бы на каждом домашнем матче присутствует.
!
ingwarr   (14 Окт 2018 в 08:59)
На зло усім критикам(або "крітіканам") повністю погоджуюсь з Сашею-мені гра сподобалась!
ddd
akademik    (14 Окт 2018 в 09:17)
Перемогу не судять,але гра була не такою,як вміє видавати команда.Працювати є над чим гравцям.
!
Смотритель    (14 Окт 2018 в 10:44)
Чему там нравиться? Играем какой матч уже кое как. Если случайно забьем, то можем рассчитывать максимум на ничью, на победу если соперник ну очень слабый, как этот. Игры нет, связи теряются, пасы в никуда постоянно. Все время лажает защита и ничего не создаем в нападении( в этом матче хоть что то таки было, подвело отсутствие мастерства, как и у соперника). Результат понравился. Каким то чудом мы до сих пор держимся. Всех с победой!
!
ABSAZ    (14 Окт 2018 в 11:54)
Результат положительный, а вот игру хочется видеть командную и с точными пасами, а не в никуда...
!
Fernando    (14 Окт 2018 в 12:43)
Согласен со всеми высказываниями. Победа это отлично, но качество игры очень слабое. Нет рисунка, нет созидания, если что то получается - нет реализации. Удивительно как мы ещё плывём в верхней части таблицы. Хотя Победа есть Победа. Чем слабее наш соперник тем под стать ему наша игра, это уже закономерно.
ddd
Захаров Захар 19    (15 Окт 2018 в 09:25)
да.синица застрял на своих 5 голах.мне кажется те 4мяча были просто случайными.а давыдову надо такие выходы еще учится забивать.все таки играки металла совсем не думают головой.а без этого игры не будет
ddd
Захаров Захар 19    (15 Окт 2018 в 09:28)
я согласен с тем.что 3 очка завоевали.но вы простите.это же не игра в футбол.а просто мучение.вы мне ответе .чем днепр-1.или колос лучше металла.да ни чем.но они играют.а мы бегаем
>

1 2

  

« На главную
Вход Регистрация
На главную
waplog