У Харкові відбувся міжнародний мережевий табір проекту «Відкриті уроки футболу»
Добавлено: 12 Окт 2018 в 14:02 (Андрей)
5-7 жовтня в Харкові на навчально-тренувальній базі «Металіст» відбувся міжнародний мережевий табір для молодих лідерів проекту «Відкриті уроки футболу».

Проект здійснюється в межах підтримки Європейським Союзом громадянського суспільства, органів місцевої влади та прав людини в Україні, й основний його фокус — інтеграція дітей-переселенців до місцевих громад засобами масового футболу.

Перший такий табір пройшов у серпні також у Харкові й був високо оцінений міжнародними партнерами, які запропонували провести другий подібний захід уже як міжнародний.

Протягом трьох днів у таборі навчались юнаки та дівчата з дев'яти регіонів України, в яких реалізується проект, та цього разу до них приєднаються лідери з Грузії, Вірменії, Азербайджану та Молдови — загалом близько ста молодих людей. Саме вони стануть волонтерами проекту «Відкриті уроки футболу» та навесні вже самостійно організовуватимуть масові футбольні фестивалі для дітей.

Окрім фахівців Федерації футболу України та обласних федерацій футболу, заняття для молоді проводили найкращі світові експерти з цього напрямку з Німеччини, зокрема Джордж Спрінгборг із всесвітньо відомої організації Street Football World. До речі, одним із заходів табору стала зустріч учасників із представниками Посольства Німеччини в Україні.

img

img
Просмотров: 116 Комментарии: 0

  

  

« На главную
Вход Регистрация
На главную
waplog