Олег Смалійчук назвав вболівальників "Карпат" "вівцями"
Добавлено: 16 Сент 2018 в 08:37 (Perel)
Віце-президент "Карпат" Олег Смалійчук залишився незадоволений відвідуваністю "Арени Львів" під час останнього домашнього матчу з "Ворсклою" (0:1). Цю гру вирішили відвідати лише 1756 вболівальників.

"Найголовніша проблема в сучасних "Карпатах" - це вболівальники... Вчора, коли хлопці вийшли на гру, то побачили "справжню підтримку". Аж півтори тисячі... Порахуйте, скільки вміщує стадіон, відмінусуйте, скільки людей прийшло, і ви зрозумієте, скільки у Львові овець.

Овець і справді більше, ніж справжніх вболівальників. І це в той час, коли молодим пацанам, які очима шукали вашу присутність, дійсно потрібна ваша підтримка. Знаю, що коментаторів в Інтернеті більше, ніж підтримуючих на стадіоні. Копати з дивану завжди легше. Така є західна Україна - вийдемо з кущів, коли нам буде вигідно.

Змінюйте президентів, віце-президентів, генеральних директорів і тренерів, але ви завжди будете вівцями, допоки не станете вмирати за вашу віру в зелено-біле серце.

Моя повага фанатам, справжнім пацанам і людям, які не бояться дощу, щоб бути вірними зелено-білому кольору", - написав Смалійчук на своїй сторінці у мережі Facebook.

img

img
Олег Смалийчук; Карпаты;
Просмотров: 350 Комментарии: 0

  

  

« На главную
Вход Регистрация
На главную
waplog