«Олександрія» обіграла «Арсенал», а «Карпати» поступились «Зорі»
Добавлено: 12 Авг 2018 в 20:28 (Андрей)
Черговий, четвертий тур чемпіонату України з футболу серед команд Прем'єр-ліги продовжили поєдинки в Олександрії та Львові.

Протистояння «Олександрії» та ФК «Арсенал-Київ» завдяки голу Андрія Цурікова на 58-й хвилині завершилося мінімальною перемогою господарів стадіону «Ніка» в Олександрії - 1:0.

Долю у паралельній зустрічі на домашній арені «Карпат» у Львові «Україна також все вирішив єдиний м'яч, який Ігор Харатін забив у ворота «зелено-білих» на 77-й хвилині; господарі програли - 0:1.