Дмитро Михайленко: Дуже образлива для нас поразка
Добавлено: 12 Авг 2018 в 00:38 (Павел)
Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко прокоментував підсумки гри проти «Металіста 1925» на післяматчевій прес-конференції:

– Дуже образлива для нас поразка. До іншої гри ми готувалися і налаштовувалися тільки на перемогу, але, нажаль, сталася поразка. Причини? У першому таймі треба було забивати гол, адже у нас була перевага, і суперник віддав територію. Нажаль, ми не забили, а суперник відзначився буквально в першій атаці, коли вони зуміли завдати влучний удар. У другому таймі у нас не вийшла гра, і другий гол ввів команду у якийсь ступор. Було багато нервозності, особливо це стосується захисників. Багато ми боротьби програли у власному штрафному майданчику, і, як наслідок, програли гру.

Здалося, що команда не була готовою до високого пресингу суперника, тому і було стільки помилок у центрі поля?

– Пресинг був не високій, суперник відійшов на свою половину поля, і лінія оборони «Металіста 1925» була на лінії їх штрафного майданчику. Так що тут я з вами не погоджуюсь. А причини, чому нам не вдавалося доходити до воріт суперника – їх багато. І я би не став говорити про когось конкретно, але якщо помиляються захисники на початку атаки, то далі вже складно її розвинути. Те ж стосується групи гравців атаки: тут і технічний брак, і неправильне прийняття рішень. Так що я би покритикував всю команду, не переходячи на особисті.

Сергій Валяв перед вами казав, що добре розібрав суперника, дії при стандартах. Здалося, що впевнені стартові перемоги дещо розслабили футболістів і вони не так налаштувалися на «Металіст-1925», на відміну від суперника?

– Можливо на результат вплинуло і це. Команда до нас приїхала не атакувати, суперник віддав м’яч і відійшов на власну половину поля, добре захищаючись, перекривши Кравченка. Так що в атаці у нас гра не виходила і в цьому заслуга харків’ян , безумовно.

Ситуація, коли команда пропускає першою і потім програє була ще з Другої ліги. Як це виправити?

– Я зараз не буду згадувати статистку, коли ми відігравалися у Другій лізі, але зрозуміло, що цю проблему треба вирішувати, потрібно вміти відіграватися за ходом матчу. Наскільки ця проблема для нас хронічна, сказати важко – це покаже Перша ліга. Зрозуміло, що грати легше, коли ти забиваєш першим, і так проти нас будуть грати усі суперники. У нас дома, так точно. Так що нам треба бути готовими до того, що ми будемо пропускати атаки і поступатися у рахунку. Тому нам потрібно мати якесь рішення, що дозволить проходити масований захист. В принципі, ми знаємо, як це робити, але сьогодні це не вийшло.

Чим обумовлена заміна Лопирьонка? У нього травма?

– Ні, пошкодження не було –це була тактична заміна. Було добре видно, що він втомився і програвав боротьбу. До того ж Башлай добре діє на стандартах, тому розраховували, що, по-перше, надійніше буде у захисті, а крім того, можливо зустрінеться з м’ячем і у штрафному майданчику суперника, і заб’є вже після нашого стандарту.

Поразка не підірве позитивний настрій команди на старті?

– Ми не думаємо про негатив. Перша ліга значно складніше, ніж Друга. Ми бачимо, як фаворити тут часто втрачають очки, в тому числі дома, але звичайно, нам потрібно програвати, як можна менше. Ми притримуємося такого стилю, коли суперник відходить назад, масовано захищається, при цьому отримує простір для контратак. Не виключаю, що ми будемо сідати нижче, давати володіти супернику м’ячем, щоб вони самі відчули, як так грати. Футбол у Першій лізі складний, мало команд комбінують, в основному очікують на помилку суперника. Теж вийшло і сьогодні – гол зі стандарту і контратака. Тобто, нам потрібно зробити так, щоб підходи до наших воріт не завершувалися голами. Треба працювати над командними діями у захисті.

Просмотров: 864 Комментарии: 4
!
МеталлЧемп    (12 Авг 2018 в 09:59)
Даже после домашнего поражения Михайленко не собирается никуда уходить. А нашего Тренера довели до того , что после такой исторической Победы человек хочет уйти из Команды. Мне интересно, Кто ему мешает и ставит палки в колеса?
!
Serji    (12 Авг 2018 в 10:37)
Ну Міхась, якось не логічно 'захисники помилялись на початку атаки' - то це не свідчить про високий пресинг?! А тут я не погоджуюсь.
Наші зіграли тактично грамотно без зайвих рухів. Шоколадні виявились неготові до МХ у першій
!
DEEMKAA    (12 Авг 2018 в 11:50)
Наступили на горло "кучерявому Д'Артаньяну" - а то они уже про увеличение отрыва вещали!!!"Металлист сел в оборону" - наверное мы разный футбол смотрели,т.к. я видел ПРЕССИНГ 90 мин.и ИХ ЗАЩ. регулярно ошибались как раз из-за этого.
!
ABSAZ    (12 Авг 2018 в 12:36)
Михайленко свое вещает, забыв о том, что Металлист1925 забил еще один гол, который ошибочно не защитали судьи, а может специально... А это значит был разгром Ск-1...

  

« На главную
Вход Регистрация
На главную
waplog