Дмитро Михайленко: "Є відчуття, що ми були ближче до перемоги"
Добавлено: 17 Сент 2017 в 22:03 (Андрей)
Прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка

- Сьогодні були моменти, як у «Металіста 1925», так і у нашої команди. В цілому скажу. Що наші хлопці – молодці. Враховуючі наші складності із складом, і те, що команда зуміла переломити хід матчу у другому таймі, то ми оцінюємо гру, як хорошу.

- Перед голом Кравченко довго розставляв гравців у штрафному майданчику, хто де повинен стояти.

- Так, він вимагав розташуватися так, як потрібно. У нас багато молодих гравців, які пам’ятають як саме розташовуватися при стандартних положеннях. Але упродовж гри не все вдавалося, адже тут врахуємо і тиск на них 14-ти тисяч уболівальників, але Сергію вдалося достукатися до партнерів, який їх правильно розташував. Для нас Кравченко – це знакова фігура, і з ним, і без нього - це дві різні команди. Людина регенерує ідеї на полі, чого нам не вистачало, коли він був травмований. У «Металіста 1925» таку роль виконує Едмар, є ще лідер – Давидов, а у нас в лінії атаці таких людей немає.

- Як прокоментуєте стійку та дві поперечини Логінова?

- Є якесь невезіння. Можливо не вистачає майстерності, але з цього складається гра.

- Наскільки сильною відбудеться ротація у складі команди в кубковій грі з «Горняком-Спортом»?

- Грати через два дні на третій - це нормальний графік для того, щоб повністю відновити сили після матчу. Ротацію складу ми проводимо рівномірно по турнірам, і у нас є група хлопців 1999-2000 року народження, хто може зіграти. Проте, я відверто кажучи, про кубкову гру ще не замислювався, але безумовно, якась ротація складу у цьому матчі відбудеться.

- Наскільки серйозні амбіції у вашого клубу?

- У нас великі амбіції, хочемо перемагати у кожному матчі, але суперники не завжди дозволяють це робити. І якщо перед стартом чемпіонату наша уява про другу лігу, і про силу нашої команди була на одному рівні, то зараз це змінилося. У нас була ставка на молодь, і зараз вони бачать, як тут грають, як тут потрібно боротися, і відчувають себе не дуже комфортно. І ми очікуємо від них більш швидкого росту.

- Ви доволі гостро відреагували на призначений пенальті.

- Так, була нервова реакція на суддівське рішення. На полі постійно ти в емоціях, можливо остаточні висновки зробимо після перегляду епізоду. Традиційно, ті кому поставили пенальті, реагують на нього негативно, і навпаки, на чию користь призначили 11-метровий, завжди підтримують це рішення. Отже, реакція тут була стандартною.

- Вважаєте, що команда сьогодні заслуговувала перемоги?

- Враховуючі усі ті штанги, можна казати, що нам сьогодні не поталанило. Проте можна згадати, що і у «Металіста 1925» у першому таймі був дуже хороший момент, коли Чегурко не влучив у ворота, тому моментів хороших було багато біля обох воріт. Хоча, враховуючі другий тайм, є відчуття, що ми були ближче до перемоги.
Теги: Дмитрий Михайленко; Днепр-1; ПФЛ; Вторая лига; Металлист 1925;
Просмотров: 690 Комментарии: 6
!
ABSAZ    (17 Сент 2017 в 22:16)
Результат на табло, а остальное можно засунуть в "дупу".
!
Metal Heart    (17 Сент 2017 в 22:20)
У мене теж такє відчуття!
!
Metal Heart    (17 Сент 2017 в 22:29)
ABSAZ, facepalm
!
Strelets    (17 Сент 2017 в 23:07)
rzhu хороший комент
!
ABSAZ    (17 Сент 2017 в 23:34)
Metal Heart, А чем не понравилось? Всегда смотрят и помнят результат. А сколько у нас было игр, где наше нападение било по штангам, но мы без претензий, вот и Михайленко пусть будет без претензий...
!
Дед Федот    (18 Сент 2017 в 08:41)
Адекватно.

  

« На главную
Вход Регистрация
На главную
waplog