Юлія Світлична: Розвивається аматорська команда «Металіст 1925»
Добавлено: 2 Дек 2016 в 13:41 (Андрей)
Голова ХОДА Юлія Світлична в інтерв'ю«Главкому»відверто розповіла про стан справ в області, деякі питання стосувались і футболу.

З «Металістом» уже все зрозуміло? Футбольний клуб почив у бозі?

На футбольний клуб, на жаль, юридичні права належать негіднику – це його власність, хоча бренд, безумовно, належить харків’янам. Зараз розвивається аматорська команда «Металіст 1925». Що стосується одного з найкращих в Україні стадіону «Металіст», то він у комунальній власності, і ми зараз повертаємо великий футбол у Харків. У нас підписано меморандум з Федерацією футболу України з розвитку футболу в місті. Нещодавно в Харкові зіграла збірна України із Сербією, а протягом двох найближчих тижнів обиратиметься місто, в якому зіграють фінал Кубка України, і ми боротимемось за право на його проведення.

Те, що у Харкові дозволили проводити міжнародні матчі, означає, що в місті стабілізувалася ситуація, зокрема криміногенна. Але в тому ж Києві вона тільки погіршується, а Харківська область ще й близька до зони АТО...

Останні антитерористичні навчання показали, що правоохоронні органи готові, аби не допустити подій 2014 року із захопленням адміністративних споруд та заворушень. Щодо загальної криміногенної ситуації, то не можу сказати, що близькість зони АТО безпосередньо на неї впливає, але додаткові і досить вагомі ризики можуть виникати.
Теги: Юлия Светличная; Металлист 1925;
Просмотров: 847 Комментарии: 0

  

  

« На главную
Вход Регистрация
На главную
waplog