Верес став найбільш відвідуваною командою Першої ліги, Тепловик - Другої ліги
Добавлено: 1 Дек 2016 в 11:24 (Андрей)
ПФЛ підвела підсумки відвідуваності Першої та Другої ліг за першу половину сезону 2016/17.

У першій частині змагань ПФЛ відвідуваність матчів особливо не вразила. Однак якщо брати тенденції, ми бачимо, що є великий позитив, і пов’язаний він як із залученням нових клубів, так і з суттєвим прогресом команд, які мають значну історію виступів у змаганнях ПФЛ.

Скажімо, у першій лізі справжнім яскравим враженням стала відвідуваність матчів «Вереса». У Рівному спостерігається футбольний бум – стадіон заповнюється майже на всі 100% місць, які на сьогодні можуть приймати глядачів. Проблема «зайвого квиточка» та відчуття аншлагу роблять святковим кожен домашній матч рівнян. І навіть вимушено граючи у Березному заключний домашній поєдинок, «Верес» зібрав пристойну глядацьку аудиторію, що свідчить про те, що вся Рівненщина живе футболом.

Прогресують і старожили. «Черкаський Дніпро» багато робить для залучення вболівальників, клуб обрав сучасний маркетинговий курс. «Буковина» радує відвідуваністю після повернення. Навіть ті, хто є аутсайдерами за відвідуваністю, мають відданих фанів.

img

У другій лізі із першої п’ятірки четверо перших місць посідають новачки професіонального футболу. Це – яскрава ілюстрація правильності стратегії ФФУ та ПФЛ щодо заповнення футбольної карти України та залучення міст, які поки не мали представництва серед професіоналів. Ми бачимо в цьому великий потенціал для зростання.

img
Теги: Первая лига; ПФЛ;
Просмотров: 290 Комментарии: 2
!
serggres    (1 Дек 2016 в 14:41)
Наши в аматорах переплюнули бы и 1 и 2 лигу
ddd
fanschan    (1 Дек 2016 в 23:21)
serggres, и УПЛ тоже

  

« На главную
Вход Регистрация
На главную
waplog